Práce pokračují pokládkou povrchu hlavní plochy náměstí a úpravou sítí v okolí. Rekonstrukcí prochází i okolní ulice včetně chodníků a osvětlení.

Práce pokračují pokládkou povrchu hlavní plochy náměstí a úpravou sítí v okolí. Rekonstrukcí prochází i okolní ulice včetně chodníků a osvětlení.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Summerboy :
Doufám, že z toho neudělají Parkoviště Jiřího z Poděbrad…
19.07.2013 09:44Nimrod :
Já se spíš obávám, aby z toho z pohledu kvalitní dlažby nebyl druhý „masarykáč“. Každopádně změna k lepšímu…
19.07.2013 10:22Crazym :
Před tím to bylo asfaltové peklo, teď to bude kamenobetonové peklo :-) Ale chválabohu, že se tam něco robí i tyhle opomíjené části Ostravy potřebují zcivilizovat jinak nikdy nebude důvod se tam pohybovat jinak než autem a rychle. A pokud bude přívětivé prostředí, tak se postupně zalidní normálními lidmi a naši nepřízpůsobiví odtáhnou jinam. Ale tam v té čtvrti je to běh na dlouhou dobu, tak doufám, že vystartovali správným směrem.
19.07.2013 10:49aldik :
Summerboy: To tam bylo teď, ne? :-D Jestli tam bude fontána, tak se obávám, že z toho bude veřejné koupaliště pro jistou menšinu :-D
19.07.2013 11:37Martin [msstavby.cz] :
Summerboy: http://www.msstavby.cz/namesti-jiriho-z-podebrad-ve-vitkovicich-ceka-promena-20-05-2011/ …..
19.07.2013 13:01thrpst :
Doufám že se to povede, Vítkovice by to potřebovaly.
23.07.2013 09:43