OFFTOPIC

Vzhledem k nárustu návštěvníků a k nutkání některých diskutujících probírat témata, která nesouvisí s obsahy článků, zavádíme tento speciální článek, kam se „uklízí“ diskuze, které sklouzly zcela mimo téma článku, kde byly původně zapsány.

V článcích tak zůstanou jen relevantní komentáře a pohádat se o tom, jaké barvy jsou císařovy nové šaty, se můžete zde, protože je nám proti srsti toto mazat rovnou. Zdá se nám to jako rozumný kompromis..

Přesouvání se budeme snažit dělat pokud možno inteligentně a nemělo by docházet k tomu, že přesunuté komentáře se týkají tématu článku.

Jsou zde vypnuty palce a z povahy věci jsou nové posty výjimečně nahoře, protože očekáváme, že se to tu bude docela hromadit..

Díky za pochopení

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.

Komentáře

 1. Danek :

  aggu: Muze, to co jsem psal..bylo uspesne aplikovano v nekterych mestech…aby zamezili prilivu davkaru odkukoliv.Bohuzel tady se nic nedeje…pokud nerozumis zbytku,tak zjevne nesledujes politiku.

 2. aggu :

  Zjevně nemůže. Zbytku moc nerozumím.

 3. Danek :

  aggu: To je sice pravda, že je to v kompetenci MSV, ale v rámci vyhlášek a různých nařízeni muže obec poměrně slušně regulovat tento nešvar.Mimojiné premiér a ministryně za Ano chtěla s tímto nešvarem skoncovat v podobě snižení přispěvku a doplatku na bydlení(před prázdninami)…mimojiné ČSSD se jim v tom snažila všemocně zabránit(doufám si říct, že z tohu důvodu z velké části stavá nevolitelnou stranou..taky kvuli tomuto)mimojiné v rámci tzv.demoktatického bloku se proti postavili i Piráti.(opravdu smutné, že lidi by tyto chtěli na radnici)

 4. aggu :

  Danek: No ale to sis ale neměl číst program Pirátů. Ti ani samospráva ho řešit nemůžou. Musíš číst materiály Ministerstva sociálních věcí a dalších kooperujících. A to tenhle problém rozhodně řešit nechce. Stávající stav mu vyhovuje a kompetence městům odmítá předat.

 5. Danek :

  skelet: Nedalo mi to a opět jsem projel program Piratů…a je to takové nemasné neslané opakovaní starých frazí….což mě nepřekvapilo: nikde ani zmínka o boji proti obchodníkům s chudobou.Což mi strašně vadilo u Ano(i když to mají ve vol.programu) že i přes to, že byli v koalici S Ostravakem a spol..nebyli schopni toto zastavit…Já si myslím , že pro rozvoj města je toto jedna z nejduležitějších věcí.vyhlaška+stavební uzávěra(připr.se to strašně dlouho), zamezující vzniku nových ubyt.kapacit hrazených státem,zastropovaní příspěvku na bydlení…tlačení na vládu(toto jsou problémy mnoha měst)snížení přispěvku na bydlení, ať lze příspěvek poskytnout jen ze souhlasem obce.tím by se docilili vyrazné snižení ceny ubytoven pro výkupy obcemi…to je podle mě věc bez které se nehneme.

 6. aggu :

  Jen pro pobavení. Tohle je jeden z nových zastupitelů na Magistrátu. Tomáš Raždík. Expert SPD. Dvojka! na ostravské kandidátce.
  Křeslo, popcorn a: http://forum24.cz/myslenky-poslaneckeho-asistenta-spd-za-valky-ve-20-stoleti-muze-volebni-pravo-zen/

 7. skelet :

  thvari: pokud se tam domluví s ODS a Piráty, tak ano.

 8. thvari :

  Nesledoval jsem moc TV, ale je nějaká šance, že ANO obejde Ostravaka na radnici MOaPu v centru?

 9. Hynek [msstavby.cz] :

  Ostrava pro 21. století – Série debat s kandidáty do zastupitelstva

  Moderní doprava:

  Moderní vzdělávání:

  Moderní velkoměsto:

 10. Hynek [msstavby.cz] :

  thvari: tam jsem myslel treba tu fotovystavku polepu ODS a myslim, ze by se tam toho naslo vic (jakasi migrace muslimu fakt nesouvisi s ubytovnou na sokolske)

 11. Martin [msstavby.cz] :

  Raptor: Marakeš ale neleží například v Sýrii…. Jen bych dodal, že chlor opravdu není doplněk na osvěžení v horkých dnech…

  Danek: Jj. Já ti píšu, že tě stavěli na škole do brány, kde tě trefoval balon do hlavy…

  Plácáš tady data, který nemáš podložena (palečky z diskuzí na novinkách a idnes nejsou statistika).
  Promiň. Mám názor jaký mám a je od tebe drzé říkat, že to je názorový přehmat. Narozdíl od tebe se držím faktů. Nejsem předpojatý a hlavně připodělaný ;)

 12. thvari :

  Hynek [msstavby.cz]: Zas u ubytovny to s politikou i romskou problematikou souvisi, to bych mozna nechal tam. Nestastne je to co udelal Danek, ze jako prvni post pod nadrazi da nejakou politiku, to mi opravdu prijde neosuvisejici a myslim, ze tech vlaken, kde se muzeme prit o politiku vzhledem ke stavbam v Ostrave, investicim v kraji nebo krokum verejnych cinitelu, mame celkem dost.

 13. Hynek [msstavby.cz] :

  Danek: mne je to jedno. tohle neni o tom kdo co zacne, ale jestli je to k tematu clanku anebo ne. co nebude obsahovat nazor/informace k clanku, tak se bude proste presouvat sem, vcetne komentu martina. na webu to zustane, kazdy se k tomu muze vyjadrit, ale nebude to zadelavat clanek o nadrazi..

  takze u clanku o nadrazi budou komenty o nadrazi. abychom zbytek naprudko nemazali, bude se to resit alespon takto.

  a ted nabiha prechodny stav, pac treba na diskuzi o ubytovne fakt nemam silu, jinak bych ji taky protridil.

 14. Danek :

  Hynek [msstavby.cz]: Hynku nezlob se , ale není od věci uvest na pravou míru, že počátek těchto diskuzí započal Martin svými výpady proti ostatním, kteří nemají stejný názor jako on.Že ve většině přepadu jsou to jeho názorové přehmaty je myslím jasné.. otázky na Romy,uprchlíky,politické strany..mi občas taky dojde trpělivost a některým diskutujícím taky.

 15. Danek :

  Raptor: Jasně každý b….c už ví, že ti lidé prchají za lepším životem(velmi velká část za dávkami)..kdyby dávky zrušili nebo až po odpracovaní 4-5let v některých státech toto je., tak by z velké části bylo po problému…raději se vymýšlejí složitá řešení.Další problém, že jsou neziskovky, které tomu napomáhají(bodejt je to jejich budoucí byznys), které jezdí pro uprchlíky až k Libyjským břehům…smutná realita.

 16. Raptor :

  Nepomáhat lidem prchajícím před válkou….Svatá prostoto, komu není dáno … Tohle mne opravdu rozsekalo pane Martine. Jezdim do Marakese, lidé alespoň v tomto městě žijí na jejich poměry spokojeně, a opravdu o žádné válce tam nevím. A kolik ekonomických migrantů od tama se zaměřuje na Španělsko? Mraky! A stejně je to i v jiných zemích,tak tady nestraste válkou apod. Mají zůstat doma a pomoct budovat svou zem!

 17. Mval :

  Danek: Stojí za povšimnutí, že argumentaci většinou tvoji soukmenovci nepoužívají, když je řeč např. o stejnopohlavním manželství nebo členství v EU. btw. Když mohou Okamura s Babišem obhajovat romský holocaust, snad si mohou Zelení dovolit říct, že by Praha měla přijmout uprchlíky (které dnes odmítá něco přes 50% Čechů a to číslo stále klesá). Pokud s tím voliči nebudou souhlasit, prostě je nezvolí.

 18. Mval :

  Zajímavé. Tak uprchlíky tu nikdo nechce, ale když Hollan nebo Zelení prohlásí, že jsou pro jejich přijímání, hned vykřikují slušnočeši, že je to populismus. Česko migraci potřebuje a mně připadá smysluplnější přijímat Syřany, z nichž se velká část nebude moci vrátit do vlasti, protože si znepřátelili Asadův režim, než připravovat vymírající Ukrajinu o další tisíce mladých lidí. Že se tito lidé bez problému začleňují, dokazuje spousta arabských lékařů.

 19. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Píšeš nyní o uprchlících. Proč bychom je nechtěli mít? Kde se vzalo číslo 90%? Máme se chovat jako nehumánní hyeny a nepomáhat nevinným lidem utíkajícím např. před válkou? Tleskám.

 20. Danek :

  Martin [msstavby.cz]: Proc by to rict nemohl? Snad jen proto,ze cca.90% obcanu si zde uprchliky z Afriky a musl.puvodu zde nepreje…ono kdo by je taky chtel,ze?A vzhledem k tomu princip kandidatu strany ve vobachje aby byl zvolen…coz ale nekoresponduje s tim ,ze si tady prakt.nikdo nepreje…je to ze strany zelenych totalni hloupost.

 21. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: A proč by to říct nemohl? Čeho se bojíš?

 22. Danek :

  Martin [msstavby.cz]: Tady nejde o statistiku,ale cisty nerozum.Myslim ze z clanku je jasne,ze uprchliky myslel ty lidi pochazejici z Afriky a blizk.vychodu ne Ukrajince prichazejici pomoct pri nedost.pracovniku…stejne nazory jako pred nedavnem hnuti Zit Brno…spis vubec nechapu jak si tohle politik muze dovolit prohlasit..jsem si jisty ze po vokbach pa,pa.

 23. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Statisticky proč ne. Praha je jedním z nejbohatších regionů EU. Bohužel neumí zajistit dostupné bydlení pro stávající obyvatele. Bohužel asi neznáš rozdíl mezi slovy uprchlík,migrant a ekonomický migrant.

 24. skelet :

  Michal: někam to své trauma z Martina musel dát.

 25. Michal :

  Co má záměr Zelených v Praze společného s demolicí nádraží v Sedlnicích?

 26. Danek :

  Rdm:Spíš mi šlo to o poukázat na to co muže způsobit politik.Nicméně je jasné, že zelenáče již po přečtení článku nikdo volit nebude. Pak jsou tam Piráti…to je toamé přes kopirák.

 27. Rdm :

  Danek: kdybyste nechtěl trolit, tak ten příspěvek vůbec nevložíte…

 28. Danek :

  Nechci trolit.Jen nedávno jsem psal, že politici jsou občas pěkný vykvět.Tento článek tady dávám s důvodů, že mi ten chlapec trochu připominá našeho Martina…no lidé ho v komentářích pěkně sepnuli…ani se nedivím.Tentokrát Praha.https://www.novinky.cz/domaci/482395-zeleni-by-v-praze-prijali-tisice-uprchliku.html