V Ostravě otevřel hotel CITY.CITY

V městské části Ostrava-Přívoz otevřel své brány designový hotel CITY.CITY.

Prohlédněte si fotografie interiéru nově otevřené hotelu CITY.CITY. Design se nese v lehce chladném, však velmi přívětivém, industriálním duchu.

Hotel obsahuje 23 dvoulůžkových pokojů a 7 jednolůžkových pokojů. Restaurace s francouzskou kuchyní počítá přibližně s čtyřmi desítkami míst.

city

city

city

city

city

city
více na: city-city.cz

Související články


Komentáře

 1. Bio :

  No nevím, přeji úspěch, ale do cikánského rajónu dat pěkný hotel……..

  Thumb up 8 Thumb down 10
 2. thvari :

  Bio: tak mozna aby cikansky rajon v prekrasnem Privoze nezustal navzdy cikansky rajon ale casem z nej byla lepsi ctvrt, tak tam nekteri lide, kteri ne az tolik daji na prihouple predsudky, zkusi neco rozjet…

  Thumb up 13 Thumb down 2
 3. thvari :

  a navic je to velmi velmi pekne, podle fotek. preji majitelum uspech :)

  Thumb up 7 Thumb down 0
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  Bio: jak „dat“? ten hotel tam je, co pamatuju. nejspis zmenil majitele (a jmeno).

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. aggu :

  Přední Přívoz je úplně v pohodě. Jestli někomu vadí, že každý pátý na ulici má tmavší pleť, jeho problém. Třeba v Londýně by asi musel v rozčilení rovnou skočit pod auto.
  Takových podniků je v Přívoze zatím málo :-/ Zajít si na oběd nebo na kafe je problém (jeden Losos to nevytrhne). Tohle na rozdíl od předchozích snah vypadá dost dobře ;)

  Thumb up 7 Thumb down 3
 6. Summerboy :

  Kdybyste někdo měl čas jim napsat, že místo překladu těch několika málo textových informací, které na stránkách mají, používat Google translator, který jim z textu udělá hrůzu a napíše, že noc tam stojí 1590 USD, je příšerné, udělejte to, jinak jim napíšu, až se k tomu dostanu…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. Alex :

  V 90. letech, kdy vypadalo všechno krásně a optimisticky, kdy korupce doposud nedostoupila takové míry, aby dusila hospodářský růst, kdy na blízkém nám. Svatopluka Čecha existovala školící firma EIITE a sídlila tam firemní prodejna nakladatelství Grada, byl v tomto místě zcela nový a poměrně elegantní hotel Avion, s restaurací v secesním střihu s thonetovými křesílky, kde se okolojdoucí slušně naobědval v denním menu za 90 Kč.

  Názory odborníků na udržitelnost nynějšího řešení se různí:-)

  Thumb up 4 Thumb down 4
 8. Martin [msstavby.cz] :

  Jedná se o klidnou lokalitu. Horší jsou za vlakovým nádražím a u Cihelní. Stačí se projít a neříct si, je to přece taky Přívoz…
  Přesně takové typy hotelů / služeb jsou předzvěstí rozvoje lokality. Možná dřív, možná později. Proč taky ne.
  Ale za tento můj názor mne všichni vyhatujete, protože proč by se měl rozvíjet Přívoz, když je „chcíplé“ centrum. A názor, téměř před 25ti lety tam byl hotel a nedal to, tak to nedá tento ani teď… Trapik :)

  Thumb up 7 Thumb down 1
 9. thvari :

  martin [msstavby.cz]: to není o hejtu. si myslím, že majitelé takto vůbec nepřemýšlejí, prostě v Přívoze vidí lepší příležitost než v centru nebo i jinde v ově (na stránce mají, neptejte se nás proč Přívoz, ale proč nás to nenapadlo už dávno…). jejich povinností není oživovat svým podnikem centrum.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Alex :

  martin [msstavby.cz]:

  Maličko stihomam, ne?:-)

  Thumb up 2 Thumb down 3
 11. Balde :

  ja si myslím že v Přívoze dřímá větší potenciál než v centru, protože, tam ty byty jsou jen nejsou zrekonstruovane a bydlí tam socialně slabší vrstvy, ale to se může změnit pár projekty, pokud se v prolukách postaví pár nových domů, pár kanceláří, dostanou se tam jiní lidé, a další výhoda, Přivoz je krásný ale bohužel zanedbaný

  Thumb up 2 Thumb down 0
 12. aggu :

  Ještě by měl někdo s hlavou na krku vyřešit problém se zaslepenou ul. Macharovou. Kdo tohle kdysi vymyslel…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 13. Balde :

  a ješte bych dodal Náměstí Svatopluka Čecha jedno z nejkrásnějších náměstí

  Thumb up 7 Thumb down 0
 14. Rýša :

  aggu:aggu, trochu jste to poplet´ , v podvečer v Přívoze je každý pátý bledší pleti a zanedlouho to bude každý desátý….a já s tím nemám problém, neb tam jezdím autem, ale jít tam po setmění sám, bych problém měl….a jinak mám problém s tím, že cikánské téma je stále tabu

  Thumb up 2 Thumb down 1
 15. Rýša :

  thvari:….přihlouplé předsudky,… možná pro Vás, pro mne ne, neb má žena naproti náměstí chodila do jazykovky, přívozem večer na podzim šlo 2x a 2x byla přepadena partičkou, která měla snědší pleť (aggův termín) a pak už se bála pěšky do Sadu BN, musel jsem pro ni vždy přijet autem. Poprvé ji povalili na zem, ale naštěstí přiběhli dva chlapíci a pomohli je, podruhé ale měla smůlu a tašku ji vyrvali, policie je nevypátrala…Přívoz má krásné domy, krásné náměstí, ale obyvatelé Přívozu ve velké většině nemají k němu kladný vztah, jako vlastně k ničemu, co dostanou zadara…já se za to, že tuhle menšinu – v Přívoze už většinu nemám rád, nestydím

  Thumb up 8 Thumb down 1
 16. aggu :

  Rýša:
  1) Vzhledem k tomu, že roky a roky přes Přívoz chodím pěšky, nikoliv projíždím Felicií s neprůstřelnými okny, tak si dovoluji tvrdit, že jsi obětí paranoi ;) A tudíž chápu, že máš problém. Večer v Přívoze mám stejný „strach ze smrti“ jako v Porubě nebo na Stodolní. Co si pamatuju, tak nejhustější to bylo o víkendu po půlnoci v centru Krakowa, tam jsem si fakt dal ruce z kapes ;)
  2) Cigánský problém je tabu? ;) Těžko. Jenom je potřeba, aby si česká utlačovaná majorita vytáhla hlavu z rekta a ujasnila si, kdo „dává“ a „bere“. Říká se hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere. Když všem politikům nevadí vyhazovat vybrané peníze z daní z okna (příklad vítkovický stadion) a nebo je přímo rozdávat na potkání na sociálce, tak ti nezbyde než vztekat na netu. Otázka je, na koho se máš vztekat ;)

  Thumb up 2 Thumb down 2
 17. Crazym :

  Hynek [msstavby.cz]: Pravda, stojí tam co pamatuji ale před hotelem v popřevratové době tak byla kdysi šílená cikánská hospoda, lezlo se dolů do sklepa a zaboha si nevzpomenu jak se jmenovala, protože tam bylo černo i přes den bílí tam v podstatě nechodili. Nevzpomínáte někdo jak se jmenovala? Už mám hosipa :-)

  Thumb up 1 Thumb down 1
 18. Danek :

  aggu: Za sebe nechápu proč cikáni nebydlí mimo obytná uzemí, kromě skupiny která se dávno začlenila do společnosti.Je velký paradox, že když se pobavíte ze slušnými romy, tak vám řeknou, že největší h….. jsou právě cikoši. Placené ubytovaní pro cikány co se nemíní integrovat…nikdy nehledali práci, nesnaží se,z dětí se zřejmě stane to samé co s nich….taky nechápu stát, nemáš 3roky práci nedostaneš nic. Co se tyká bydlení měli by bydlet 20km od měst za to by dostali příspěvek na bydlení, pokud by chtěli pracovat a bydlet ve městě za svoje.Prostě metoda cukru a biče…něco jiného jen plýtvání penězi.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 19. Danek :

  aggu: Já byl v Krakowě 2krát a nikde jinde jsem se necitíl tak bezpečně jako tam.Seděl jsem o půlnoci na náměstí a co 40sekund(nevtipkuji) projíždělo policejní vozidlo,4auta na plaše 200krát 200m, prostě tam dělali kolečka a ještě jsem si říkal, že tak by to mělo být u nás.Jo cikana jsem v Krakowě viděl jednoho, hraje tam na housle za zlotki.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 20. Hynek [msstavby.cz] :

  jen tak, aby rec nestala
  data 1/2013-2/2015

  http://www.mapakriminality.cz/

  Thumb up 4 Thumb down 0
 21. acdlcia [msstavby.cz] :

  Hynek [msstavby.cz]:
  „Já být vase teticka.“
  „Policie, on nás – obohatil.“

  Thumb up 0 Thumb down 0
 22. aggu :

  Danek: Na náměstí možná dělávají kolečka, ale v bočních ulicích v širším centru si nalití angláni i místní dělávají co chtějí ;)
  Hynek [msstavby.cz]: Podle té tabulky je v Přívoze skoro nejméně fyzických útoků. A lidi ve víceméně rasově čisté Porubě neměli vycházet po setmění z domovů. Čísla ze Slezské teda nechápu ;)

  Thumb up 0 Thumb down 4
 23. Hynek [msstavby.cz] :

  acdlcia [msstavby.cz], aggu: jsem tam mel chybku v tom case, tze prepastovano. ted je to korekt.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 24. Danek :

  aggu: Co jsem viděl, tak to máš pravdu.Nicméně bych to označil za pařicí Anglány a spol.(kecali před kluby atd), zvýšená hlučnost(nicméně je třeba podotknout, že Krakow navštíví cca.7mil.turistu ročně) to jo, ale nikdy jsem se necítil v nebezpečí.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 25. acdlcia [msstavby.cz] :

  Hynek [msstavby.cz]: Ovšem to procento objasněnosti okolo 30% to je opravdu ostudné.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 26. aggu :

  acdlcia [msstavby.cz]: Docela logické, je to počítané ze všech TČ, a u aut, kterých je většina je to skoro-nula. Mordy až loupeže jsou důležitější.
  BTW hezká debata pro PR hotelu ;) Každý kdo píše ošklivě o Přívozu si tam povinně dá kafe.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 27. Thunderbird :

  Zpět k tématu design hotelu city.city ;)

  Jen houšť a větší kapky!
  Bravo za tento počin.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 28. Martin [msstavby.cz] :

  + článek na insidecor.cz: „city.city: designová oáza v železné Ostravě“ http://goo.gl/xOMiqw

  Thumb up 1 Thumb down 0
 29. Martin [msstavby.cz] :

  + článek: Intimní atmosféra Hotelu City.City osloví vaše city
  http://goo.gl/UYNLjf

  Thumb up 1 Thumb down 0
 30. Summerboy :

  martin [msstavby.cz]: Ten clanek je perfektni! Az mam chut si tam z Poruby udelat vylet a ubytovat se tam :-)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 31. aggu :

  Summerboy: Přívoz je skvělý.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.