Bytový dům Janáčkova

Aktuální fotografie výstavby bytového domu na ulici Janáčkova v centru Ostravy.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. MareK :

  a už začít s plány na navazující objekt =)

  Thumb up 28 Thumb down 0
 2. Fanda :

  MareK: Což o to, plány už jsou, zájemci z řad investorů také.Tak snad se v roce 2022 začne stavět.

  Thumb up 30 Thumb down 1
 3. Mx :

  Super, toto by mohlo dopadnout a centrum to potřebuje

  Thumb up 9 Thumb down 0
 4. Martin [msstavby.cz] :

  Fanda: Plány nejsou. Je jen prostorové studie. Není projekt na prostor, komunikaci z ulice Janáčkovo k ulici Stodolní. Není projekt na samotný dům, kde jeho napojení vychází z návrhu zmiňované komunikace.

  Thumb up 7 Thumb down 16
 5. Fanda :

  Martin (msstavby.cz) Víš ty vůbec co to územní plán?V územním plánu,je tato proluka vedena pro budoucí zástavbu.Blokova výstavba bude sloužit pro bydlení a parterech pro služby a občanskou vybavenost.Plati to pro ulici, prodloužená Masná a Porážková.Tak nevím o co ti jde.

  Thumb up 14 Thumb down 19
 6. Sanju :

  Já tedy doufám, že dostavba prodloužené Masné začne brzy, už jenom proto, že by se budoucím nájemníkům nového bytového domu pekelně zkomplikovalo parkování ve dvoře, u kterého se předpokládá výjezd právě na nově prodlouženou ulici. Navíc když už je dopracovávaný i plán na veřejný prostor kolem Jatek. Mám pocit, že jsem o dostavbě někde slyšel (četl) mluvit náměstkyni Bajgarovou.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 7. Rdm :

  Fanda: územní plán řeší k jakým účelům má být daná oblast využita, takže ano, řeší, že bychom tam chtěli mít obytný dům, ale neřeší jak konkrétně bude vypadat a kdo a kdy ho postaví…

  Sanju: když se podíváte na tu mapu, tak OSM už ji dostavěli :)

  Thumb up 10 Thumb down 4
 8. Martin [msstavby.cz] :

  Fanda: Jak už bylo psáno. Územní plán definuje plochy výstavby a konkretizuje jejich využití. Především definuje jejich hlavní využití, využití přípustné a využití nepřípustné. Automaticky to však neznamená, že je na danou ploch vyprojektovaný projekt.

  Jde mi o to, že zde veřejně lžeš, že v roce 2022 se začne dostavovat proluka dalšími domy. Neexistuje projekt se stavebním povolením na ulici Mastnou. Neexistuje ani projekt (nedej bože aspoň již s územním povolením) na nějaký objekt podél ulice Mastné. Také bych rád viděl proluku dostavěnou, ale nebudu kvůli tomu lhát.

  Thumb up 12 Thumb down 13
 9. Fanda :

  Martin (msstavby.cz) Nemůžeš nikde najít informace k té proluce,na žádném webu to nenajdeš, zatím.Musis si nějaký ten měsíc počkat.

  Thumb up 13 Thumb down 13
 10. Fanda :

  Martin (msstavby.cz)Kdyby jsi si důkladně přečetl můj komentář,tak jsem psal že se snad začne stavět v roce 2022.Navic, můj komentář byl určen pro pána MareK, né pro tebe.

  Thumb up 10 Thumb down 10
 11. TJ :

  Takže nejdříve fakta:

  Na projektu Prodloužená Masná se pracuje, koordinace se stavbami Jatka a BD Janáčkova už proběhla před několika měsíci. Pro dům (domy) navazující na BD Janáčkova je připravena odbočka CZT a bude i rezerva elektro. Takže zahájení budou bránit jako obvykle jen finance :-)

  Ohledně parkování v BD Janáčkova a zatím neexistující Prodlouženou Masnou to zase tak neřešitelný problém není, předpokládám že se z BD Janáčkova bude moci (dočasně) vyjíždět vjezdem, tj. zpět na ul. Janáčkovou.

  A jestli mohu tipovat, ale jo to spíše přání – asi by bylo dobré mít Prodlouženou Masnou dříve než budou ukončena Jatka, protože pak by to tam opravdu prokouklo… Samozřejmě by to pomohlo i BD Janáčkova, protože na východní straně směrem k Jatkám nejsou v projektu žádné zpevněné plochy, takže zůstane stávající stav, resp. to co tam bylo dříve – kamenivo zarůstající trávou…

  Thumb up 17 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.