Městská jatka – foto z výstavby

Aktuální fotografie proměny Městských jatek v centru Ostravy.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. Adam K. :

  Ale stejně klobouk dolů architektům a stavařům, že se pustili do takové ruiny. :-)

  Thumb up 7 Thumb down 5
 2. David :

  Jako já nevím co se změnilo z minulého týdne co tady byl úplně stejný příspěvek… myslím že 1x měsíčně by stačilo, zas takový stavební ruch tam není podle fotek kde se dá najít 7 stavařů dohromady, s tímhle tempem nevím nevím

  Thumb up 29 Thumb down 7
 3. Martin [msstavby.cz] :

  David: Změnilo se například to, že již stojí část přístavby v levé části a mnohé další věci.

  Fotky nám zasílá čtenář a z tohoto pohledu (ani se neptejte, jak jsou pořizovány :) ) jsou velmi unikátní a jsem moc rád, že nám je zasílá. Pokud si však myslíš, že by měl být na webu další / jiný obsah máme zde kontaktní formulář pro zaslání fotografií a odkazů a každý čtenář zde tak může přispět. Příspěvky rádi zveřejníme.

  https://www.msstavby.cz/kontaktni-formular/

  Thumb up 14 Thumb down 14
 4. David :

  Martin [msstavby.cz]:
  Já neřeším kdo co posílá, klidně ať Ti fotky posílá každý den, ale tohle určitě není něco co by potřebovalo pravidelné týdenní zhodnocení.
  Za rok už to snad ruina nebude, ale momentálně tam týden co týden žádná změna není, opravdu by stačilo jednou měsíčně. Rádi se soustředíme i jiné projekty, o jatkách víme, super… jestli příští týden přijede i černá dodávka na aktualizovaném fotu určitě plus ale nic zajimavého.
  Rádi zkontrolujeme stav za měsíc. Děkujeme

  Thumb up 16 Thumb down 11
 5. David: :

  Já se musím ohradit, ….tobě jsem právo za sebe mluvit nedal. Je to dosti mesiášský příspěvek, jež jsi napsal.

  Thumb up 13 Thumb down 4
 6. 109 :

  Dnes jsem to detailně zkoumal, vypadá to, že si dává firma záležet, je tam i velký jeřáb. Jen škoda, že někoho nenapadlo udělat pár podzemních parkovacích míst, obávám se, že si pak někdo vzpomene, že není kde parkovat, a hodí místa na povrch před bránu. A také by bylo lepší, kdyby měl dům za ním o dvě, tři patra výše, byla by to taková druhá věžička.

  Thumb up 1 Thumb down 4

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.