Komentáře

  • 109 30.06.2020  ●  15:36

    Opravdu nechápu, proč to bude vypadat jako panelák. I při malé představivosti a se stejným rozpočtem by to mohlo vypadat daleko lépe, o pár bloků ležící Stínadla jistě nestála miliardy a vypadají suprově. Prostě naše radnice vidí jako centrum jen hlavní náměstí, tak snad tam aspoň nebude zámkovka.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 37
  • Tomáš 30.06.2020  ●  17:35

    ja měl za to že se to staví celé i s tou hnědou budovou

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 2
  • MareK 02.07.2020  ●  13:45

    K tomu popisku: na nábřeží stojí celý skelet… ;-)

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 2
  • adam 07.08.2020  ●  15:31

    Rychlé informace k současnosti. Skelet už stojí celý a začínají se vyzdívat zdi.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.