Úprava Havlíčkova nábřeží

Aktuální fotografie stavebních úprav Havlíčkova nábřeží v centru Ostravy, v okolí mostu Miloše Sýkory.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. Mx :

  Šel jsem kolem a kolem toho baru u budoucího posezení nad řekou dávají obrovské krásné žulové kostky místo asfaltu. Že by vzhled začal hrát roli? Vypadalo to skvěle !!

  Thumb up 31 Thumb down 1
 2. Adam Cerv :

  Centrum už začíná být příjemné místo k životu.

  Thumb up 25 Thumb down 1
 3. Tom :

  Doufejme,že práva skončí lépe než Nádražní.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. Petr :

  hlavně doufejme, že trochu zvýší tempo, zatím to žádné turbo není…

  Thumb up 9 Thumb down 1
 5. Pavel :

  Takhle vypadá nábřeží řeky Saar v Saarbrückenu: https://img.welt.de/img/vermischtes/mobile175770886/9941623277-ci23x11-w2560/Berliner-Promenade-Saarbruecken.jpg. Město s podobnou minulostí jako Ostrava (dokonce mají i obdobu Dolních Vítkovic).

  Thumb up 7 Thumb down 0
 6. aggu :

  Pavel: No jo, jenže Němci nejsou hloupí a podporují vodní cesty. Proto jsou na Sáře zdymadla a proto mají ve městě ŘEKU. Ta činí na fotce ten rozdíl. My máme v centru regulovaný potok. Pokud nezvedneme v centru hladinu vody a nezúžíme obě náplavky, nikdy to nebude ono.

  Thumb up 8 Thumb down 7
 7. aggu :

  Pavel: PS: podle netu – to co vidíš na fotce je řeka s ponorem pro lodi 1.8 – 2.2 m a tonáží 250 – 400 t. Druhá nejnižší třída – I.

  Thumb up 3 Thumb down 2
 8. Jann :

  Mx: Až na tu kvalitu, chvíli jsem je pozoroval při stavbě a chtělo se mi brečet.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Crazym :

  Momentka z dneška: https://screenshot.cz/38471/

  Thumb up 3 Thumb down 0
 10. Johnny :

  Crazym: Já jenom doufám, že na tu budky vrátí ty obkladačky.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 11. David.Witosz :

  Johnny: Zdravím. Čistě pro info.

  Budova je v majetku ČEZ Distribuce a.s. Z mne dostupných informací bylo jednání mezi investorem stavby a majitelem budovy na úpravě jejího neutěšeného stavu. Jak vidno došlo k „nápravě“, zda se však vrátí původní obložení, pochybuji. V každém případě je to dotaz na ČEZ Distribuce jako vlastníka, nikoli na investora stavby Havlíčkovo nábřeží.

  Hezký den.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Crazym :

  Momentka z dneška https://screenshot.cz/PP3JA/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Crazym :

  Už se to blíží https://screenshot.cz/N8024/

  Thumb up 1 Thumb down 0
 14. David :

  mě těší, že tato část má i logické řešení, kdy cyklostezka vede blíže k cestě a ne jak tomu bývá jinde že se chodec ocitne mezi cyklostezkou a cestou. Snad tam nebude nějaké stupidní křížení chodec x kolo a kolo x chodec :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Patrik :

  Ještě kdyby se podařilo vyřešit skelet. Nemáte někdo nějaké info, jestli se něco děje?

  Thumb up 4 Thumb down 0
 16. Crazym :

  David: Neboj, bude :-)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 17. rom :

  tato část města může poměrně rychle zásadně prokouknout – dotace na fasádu Hudebního světa – nevím, zda se s tím sveze i ten Provoz, skelet – změna vlastníka proběhla (snad po tom neskočí nějaké správce – mlhu vytvořili))) – otázkou je kolik mají prachů na dostavbu a co vymýšlí – může to být rychle hotové, pokud si s tím ale chtějí pohrát, tak to bude trvat. Současně tam chystá Semerák nějaké gastro u parkoviště toho svého baráku. Takže se může stát, že už v létě 2022 to bude úplně jiná část města, nebo také ne. (

  má prosím někdo nějaké bližší informace – vlastník skeletu by se mohl pochlubit, ne?

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.