Úprava Havlíčkova nábřeží

Aktuální fotografie z rekonstrukce Havlíčkova nábřeží v centru Ostravy.

Související články


Komentáře

 1. petr :

  vypadá to velmi dobře, ale mám pocit, že hotovo mělo být už před měsícem, nebo se pletu?

  Thumb up 17 Thumb down 0
 2. Simona :

  Vypadá to dobře, těším se, až zprůjezdní celou cyklo až k hradu. Jen doufám, že si návštěvníci Docku nebudou plést cyklostezku s posezením, jako v minulých letech.

  Thumb up 22 Thumb down 2
 3. Patrik :

  Jen doufám, že cyklozm cyklisti budou jezdit po cyklostezce, když ji mají, a ne po cestě vedle ní jako skoro všude.

  Thumb up 19 Thumb down 8
 4. Dan :

  Zde muzeme videt paradoxy Ostravy. Zatimco ve vetsine mesta je verejny prostor podprumer. Zde je i cyklostezka z kamenne dlazby. Vizualini neoddeleni bude mast lidi. Pro cyklo stacil alsfalt v cele delce.

  Thumb up 11 Thumb down 11
 5. Nimrod :

  Patrik: já naopak doufám, že chodci budou využívat jen a pouze svůj pruh. Ale toho se asi nedočkám…

  Thumb up 26 Thumb down 7
 6. Mx :

  Použité materiály – skvělé, dlouho jsme na tento standard čekali. Ještě předláždit Nádražní :-) :-)

  Thumb up 26 Thumb down 2
 7. LoLec.CZ :

  Mám pocit, že tohle je za trest všem, co se vysmívali obyčejné zámkové dlažbě. Tolik různých povrchů by nenamíchali snad ani pejsek s kočičkou do svého dortu. Komu se to líbí, prosím o mínusy. Jen vás žádám o zamyšlení, jestli tohle je opravdu ta správná cesta.

  Thumb up 16 Thumb down 34
 8. Svizzera :

  Skelet pana Kotka z Projektstudia tady bude strašit ještě jak dlouho? Jsou někde informace k rekonstrukci?

  Thumb up 19 Thumb down 1
 9. Lip :

  Svizzera: Chtel jsem se zeptat jak to vypada s jeho dostavbou? Dekuji za kazde info!

  Thumb up 6 Thumb down 0
 10. Hans :

  Na první fotce 7 různých typů povrchů. Není to sice zámkovka, ale tohle je taky celkem vtip.

  Thumb up 7 Thumb down 8
 11. Mx :

  LoLecCZ, Hans: sem půjdu rád na korzo nebo sem vezmu návštěvníka města. A jsem si jist, že to ocení. Každý prostor je definován klíčovými prvky: dlažba, zeleň, mobiliář, domy, fasády, střecha. Je to klíčový prvek, mně se to přeplácané nezdá. Ps: Zámkovka fakt ne, možná, kdyby zbytek byl 100% a to většinou není

  Thumb up 9 Thumb down 2
 12. LoLec.CZ :

  Mx: Naprosto s Vámi souhlasím. Nicméně, kterou z té palety různých povrchů je definován ten prostor na fotografií? Já jich totiž napočítal ještě více než Hans. Tohle je dokonalý vzorník ve stavebninách či nějaká demoukázka, jak se realizátor dokáže popasovat s různými materiály.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 13. Martin :

  Mně ani tak nevadí počet použitých materiálů, jen nechápu ten travnatý pruh mezi Dockem a promenádou. Za chvíli bude pošlapaný, protože si zákazníci Docku půjdou s drinkem sednout či postát k řece. Naopak chválím použití kočičích hlav na silnici, které snad odradí závodníky. Měli je dát i za křižovatku Havlíčkova nábř. s Biskupskou. Je třeba to příjemné místo bránit z obou stran a k tomu přidat pruh např. mramoru, aby mohly dámy na podpatcích pohodlně přejít od Kostelní k řece.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 14. Crazym :

  Dnes jsem poprvé po té rekonstrukci tam cestou na kopec potřeboval zastavit, bo jsem musel sníst jídlo a byl jsem příjemně překvapen integrovaným držákem kol do lavičky. A abych autory a město jen nechválil, tak nechápu proč to je jen na jedné lavičce z mnoha tam, je to výborný a dokonce funkční a dobře vypadající nápad.
  https://screenshot.cz/0W06L/
  https://screenshot.cz/UL967/

  Thumb up 4 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.