Inženýrsko-geologický průzkum Bazaly

Rada města Ostravy na své schůzi dne 8. října schválila objednání inženýrsko-geologického průzkumu v místě fotbalového stadionu Bazaly.

Vizualizace studie Nove Bazaly

pramen: ostrava.cz

Související články

Komentáře

  • ivan 21.10.2024  ●  08:10

    „na Baník všichni dem, body přinesem“…

    To se mi líbí 13 To se mi nelíbí 17
  • Crazym 21.10.2024  ●  09:15

    ivan: Nemělo tam být prachy přinesem? 🤣

    To se mi líbí 16 To se mi nelíbí 11
  • donc 21.10.2024  ●  10:21

    Bazaly – vykoupení stálo 100mil. Jsou snad podkopané ? To snad ne, to by bylo konec kopané.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 3
  • Michal 21.10.2024  ●  13:38

    Úsměvná fraška pokračuje. Propadla se tam země, nic tam stát nemůže. Jo vlastně může, baráky s byty. Ne, nemůžou, bude tam nový stadion. Vlastně nevíme, zadáme si geologický průzkum.

    To se mi líbí 45 To se mi nelíbí 4
  • Vincek 21.10.2024  ●  14:05

    Baník patří do Slezské Ostravy

    To se mi líbí 11 To se mi nelíbí 20
  • Lojza 21.10.2024  ●  16:17

    Aspoň něco bude v Ostravě pěkné. A kdo vlastně řekl před pár lety z politiků, že tam nemůže být stadion postaven nikdy? Nevíte?

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 8
  • Ic540 21.10.2024  ●  18:23

    Hm. Takže v Ostravě už nebude hokej ani fotbal?
    Hokejová aréna je v plánu na 7400. Pardubice a Brno přes 10 tisíc. Hokej MS tedy už nikdy nic. Jen pára MS v hokeji. Na fotbalové aréně pro 15 100 diváků přivítáme tak leda Arménii v přátelském utkání na úvod před hlavní sezónou.

    Asi začnu chodit na houslové koncerty. Budeme mezi TOP 10 na světě jak bylo avizováno. Hutě, železárny, jiný průmysl končí. Na šichty 6-14. 14-22. 22-6. Budou kromě lékařů a dopravy nové asi i houslisté. To jsem doposud proti houslím nic neměl…

    Samozřejmě napsáno s trochou nadsázky abych nedej bože nějakého umělce neurazil…

    To se mi líbí 19 To se mi nelíbí 7
  • Tomek 21.10.2024  ●  18:56

    Bude se stavět i velodrom ?

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1
  • Tomek 21.10.2024  ●  18:58

    Bude se stavět i velodrom ?

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • Hrdý Ostravák 21.10.2024  ●  20:01

    Ic 540 : S tou koncertní halou bych si nebyl tak jistý. Stavba už před půl rokem zamrzla, a těžko říci jestli se někdy dostaví a postaví. Po nadějných letech zmrtvýchvstání ,jde Ostrava bohužel zase ke dnu.

    To se mi líbí 14 To se mi nelíbí 3
  • Lojza 21.10.2024  ●  20:34

    Ic540: To je Ostráááváá….

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 2
  • Michal 21.10.2024  ●  22:04

    No mě spíše zajímá, kdo vrátí ty peníze za kompletní přestavbu Bazal na centrum mládeže za xxx stovek milionů, když po nějakém tom roce do toho nalijou další stovky, aby z toho udělali zase hlavní stadion pro Baník.
    Ano stadion je potřeba. Ale toto je nesmyslná blbost. A za 2 roky se bude řešit, kde udělat centrum mládeže. A zase se někdo napakuje.

    To se mi líbí 35 To se mi nelíbí 2
  • Mx 22.10.2024  ●  00:10

    Navrací se nám léta plná studií do šuplíku. Já myslel, že už je konec.

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 0
  • davidb 22.10.2024  ●  08:19

    Ic540:
    15.100 diváků je stejná kapacita jako ve Vítkovicích a pořád je to čtvrtá největší kapacita fotbalové stadionu v republice!
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_nejv%C4%9Bt%C5%A1%C3%ADch_fotbalov%C3%BDch_stadion%C5%AF_v_%C4%8Cesku_podle_kapacity
    Stínadla jsou pro mezinárodní zápasy nezpůsobilá.
    V Ostravě hráli naposledy 2. září 2021!
    Od té doby hrála repre (mimo Prahu) v Plzni 2x 11.700, Olomouci 3x + teď v listopadu 12.541 i Hradci 1x 9.300.

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 2
  • Borek 22.10.2024  ●  13:03

    Michal: Brabec zaplati zmarenou investici a dve treninkove hriste zustanou…nevidim zadny problem.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 3
  • Roman 22.10.2024  ●  13:06

    Borek: A kdo zaplati zbytek stadionu? Proč Brabec nezaplatí už tento průzkum?

    Slabé vedení města podlehlo tlaku a vidí ve stadionu pro Baník a jeho fanoušky, které musí doprovázet při zápasech těžkooděnci, možné hlasy ve volbách. Nic víc.

    To se mi líbí 13 To se mi nelíbí 11
  • Yann 22.10.2024  ●  13:16

    Hrdý Ostravák: To me tda desi, ze by se to nedostavelo, vzhedem k tomu, ze je to pro mesto jeden z klicovych projektu. Vite, co se tam deje? Diky

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1
  • bapi 22.10.2024  ●  14:20

    Borek: A fakt to zaplati? Vzdyt se psalo, ze naklady na stadion pujdou z vetsiny za mestem…

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 0
  • Ic540 22.10.2024  ●  17:38

    davidb : Jen co postaví Brno stadion repre už jen Praha a Brno. Jo ty Andorry a podobně rádi přenechají Ostravě. Nadšený teda nejsem…

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 1
  • bapi 22.10.2024  ●  21:10

    Ic540: Repre v Ove nikdy pravidelne nehravala a kazdy lepsi souper by stejne automaticky miril Praha. Ze tady spousta lidi vidi Ostravu svym extremne subjektivnim pohledem, tak to proste nereflektuje realitu. Kapacita 10-12K by mi prisla naprosto adekvatni. Ale tak ci onak… Tohle by si mel z naproste vetsiny platit Brabec sam.

    To se mi líbí 13 To se mi nelíbí 3
  • Martin [msstavby.cz] 23.10.2024  ●  08:39

    Jen bych chtěl diskutující upozornit, že použitím oblíbeného pokřiku baníkovců v příspěvku padají komentáře ke schválení. Kvůli vulgarismu. Takže bez něj.

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 0
  • Jan 24.10.2024  ●  08:40

    Ta stavební uzávěra tam nebyla vyhlášena pro nic za nic. Podkopané je to v hloubce, který ten průzkum za nekřesťanské peníze nemůže objektivně ověřit. Dopadne to stejně jako v Nové Vsi, kde zrušili stavební uzávěru a stoletá voda přišla po 27 letech. Špatná rozhodnutí opřená o sílu peněz.

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 4
  • Mx 25.10.2024  ●  12:12

    Čistě jen ke kapacitě: těch 20 tis by asi takový region měl mít z principu, bez ohledu, zda repre ap. To je fakt minimum na tuto aglomeraci

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 3
  • Mx 25.10.2024  ●  15:13

    Lojza: toto je jen ideový návrh vzhledu a město samo zdůrazňuje, že tak to to vypadat nebude. Vzhled by se teprve řešil, toto je zatím jen lákadlo.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • Marthin 31.10.2024  ●  07:21

    Jsem jediný, komu se zdá, že město vypouští tím více projektů, čím méně se jim daří realizovat ty už naplánované? Nedaří se ani začít stavbu Černé kostky, koncertního sálu a parkovacího domu? OK, vypustíme do éteru spoustu informací o ještě lepších projektech! Tuhle lední stadion, támhle nový fotbalový stadion…

    …a bytový dům na Biskupské se postaví kdy?!

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 2
  • Pat 31.10.2024  ●  07:43

    Marthin: přesně tak , miliony za všelijaké soutěže a studie jsou pryč a zatím nestojí skoro nic . Město by se mělo věnovat již rozběhnutým projektům …
    Jak chce Ostrava dotáhnout do finiše stadion , když se jí nedaří dokončit mnohem menší projekty ?

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 1
  • Crazym 12.11.2024  ●  10:08

    Tvl 🤦‍♂️ „předseda pracovní skupiny k Novým Bazalům Lukáš Semerák“. Svět se tady v prd.el obrací… https://moravskoslezsky.denik.cz/ostravske-ozveny/ostravske-ozveny-fotbal-banik-nove-bazaly-stavba-lukas-semerak-ostravak.html

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.