Sportovní areál U Cementárny

Stavba sportovního areálu byla zahájena demolicí starého garážového komplexu. Připravují se základové konstrukce obslužných budov a začala úprava podkladu pod in-line dráhu.

Související články


Komentáře

 1. mm :

  Zase kus hnusného mizí a Ostrava se posunuje o krok dále.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. Lip :

  Super!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Nimrod :

  Paráda! Jsem zvědavý, zda se najde nějaký kritik tohoto projektu :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. marian :

  na projektu v příspěvku z 30.8.2012 ty garáže zůstávají, takže celý areál by byl ukrytý za nima a bylo by to tam hnusné vlastně pořád stejně. jsem teda příjemně překvapen, že jdou aspoň některé k zemi. snad jich sundají dost, aby to tam opravdu prokouklo.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Miv :

  marian: Garáže jsou fajn. Dá se tam uvařit perník a tak vůbec …

  Thumb up 2 Thumb down 2
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  marian: Zůstanou tam jenom ty dva bloky u ulice Thomayerova.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. acdlcia [msstavby.cz] :

  Dnes jsem se dozvěděl že zůstává i ten poslední blok co je na opačném konci této garážové oblasti.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Jiřík :

  Lulin: Milion asi ne ale rozhodně v důchodu strádat nebude.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. marian :

  lulin: ano, tak to chodí a to je jediný důvod existence 96procent politiků. nejen u nás v česku. jde jen o to, aby ty projekty nebyly úplně nesmyslné, aby nebyly předražené víc než je zdrávo a aby to bylo postaveno v solidní kvalitě. i ve vyspělejších státech jsou veřejné zakázky předražené, jenže jen o desítky procent. u nás 100procent není výjimka a přitom je to často ještě naprosto k ničemu. viz IT zakázky, D47 atd.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 10. Martin [msstavby.cz] :

  Chápu, že je asi absence nějakého webu o korupci nebo korupčních teoriích občanů, ale není to tenhle. Tak se držte stavařiny …

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. marian :

  martin [msstavby.cz]: jasně, ale je tohle čistě web o architektuře a technické stránce stavařiny? investiční stránka staveb je taky důležitá: účelnost, kvalita a cena. a pokud jde o stavby za veřejné peníze, je ve funkční občanské společnosti naopak přínosné se o takové věci zajímat a komentovat je – přínos tohoto webu vidím i v tomto. pokud si přeješ to omezit na čistě technické záležitosti – ok, stačí říct, ale myslím, že by to byla škoda.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.