Sportovní areál U Cementárny

Aktuální stav prací na výstavbě sportovního a volnočasového areálu. Byl dokončen asfaltový povrch cyklodráhy, upravuje se podklad bruslařského oválu, pokračuje asfaltování streetballového hřiště a začalo i dláždění parkovacích ploch.

Související články


Komentáře

 1. Dejvid :

  Jestli to převezme Sareza… počítejme se 100,- vlezným :(

  Thumb up 0 Thumb down 2
 2. aggu :

  Dejvid: Pozitivní by bylo, že by tu Sareza nemohla nic zničit. Jako Čapkárnu.

  Thumb up 2 Thumb down 5
 3. Summerboy :

  aggu: Na Čapkárně jsem nebyl léta. Co tam Sareza zničila?

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. aggu :

  Summerboy: Nezničila, re-kon-stru-o-va-la. Prequel ke komedii o havířovském nádraží. Ale tenkrát před lety se o tom tolik nemluvilo. Ergo nyní máme o jeden kvalitní brusel méně. Ostuda. Třeba v Opavě tak imbecilní nebyli a funkcionalistické koupaliště mají dodnes. U mně #1 v Česku. Jakou hodnotu nám za městské peníze nabídla (de)konstrukce Čapkárny, se musíš zeptat na Sareze…

  viz http://protimluv.net/protimluv/21-22/strana.php?cislo=8
  (2. foto)

  Thumb up 2 Thumb down 2
 5. MM :

  aggu: Souhlas, Čapkárna je nevyužitá šance. Vyhodit skoro 400 milionů to chce pořádný um. Bohužel druhá věc je, kdo na koupališti začíná převažovat. Nedá se tam už normálně chodit. Dělají tam bordel, chodí se koupat normálně v kraťasech ve kterých tam přišli. Je to humus. Měli by tam dát strážníky ať vyžadují dodržování pořádku a nepouštět lidi, kteří nemají plavky!

  Thumb up 3 Thumb down 2
 6. Nimrod :

  No jak vidím ten bordel ze stromů na těch fotkách, tak mám už teď obavy o zdraví bruslařů. Ale každopádně je to super, a o vlezné se nebojím, myslím, že se platit nebude když je to z dotací (teda pokud je)

  Thumb up 0 Thumb down 1
 7. Hynek [msstavby.cz] :

  +clanek „Unikátní ráj bruslařů se v Ostravě otevře v září“ na denik.cz: http://goo.gl/F90vvg

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Crazym :

  Tak mi to nedalo a když jsem byl v okolí jel jsem nahlédnout. Je to fajn počin i přes to industriální prostředí ve kterém to je, vypadá to, že větší část toho okruhu bude volně přístupná, neoplocená. Ovšem to v té oplocené části je na můj vkus trochu moc umělohmotné. Je mi jasné, že to musí mít nějaké parametry ulehčující údržbu a splňující dnes až nesmyslné hygienické podmínky ale ty umělohmotné zelené koberce jsou na mě příliš. :-) Takže za mě fajn, podívat se, zkusit ale že bych tam chodil častěji asi nepřipadá v úvahu. Tak jsem zvědavý na využívanost po delší době.
  http://anonymni.papricka.cz/crazym-sportovni-areal-u-cementarny/

  Thumb up 0 Thumb down 1
 9. Hynek [msstavby.cz] :

  Crazym: ti policajti se uz vic zasit neumeli?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Crazym :

  Hynek [msstavby.cz]: Však taky jak zjistili, že fotím, sebrali se a šli pomáhat někam jinam :D

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.