Polyfunkční dům v Písku

Polyfunkční dům v centru obce Písek projde rekonstrukcí podle architektonické studie nodum atelier, s.r.o., obyc vypsala veřejnou zakázku na stavební práce.

Předmětem této veřejné zakázky je rekonstrukce polyfunkčního domu za účelem snížení energetické náročnosti budovy č.p. 216 v Písku, a to provedením následujících opatření:
Zateplení obvodových stěn prvního a druhého podlaží, izolace střechy, izolace stropu nad suterénem, výměna otvorových výplní, výměna zdroje vytápění, regulace topného systému. Součástí navržených opatření je provedení hydraulického vyregulování otopné soustavy. Dále bude vyměněno stávající zářivkové osvětlení za nové na bázi LED, instalováno exteriérové stínění.

Vizualizace z dostupné dokumentace veřejné zakázky :

Současný stav:

zdroj: vhodne-uverejneni.cz

Související články


1 komentář

  1. thvari :

    velmi sympatická proměna, kdyby tohle byl standard co se zateplování starých staveb týče, vůbec bych se nezlobil. tak snad se jim to v Písku povede

    Thumb up 6 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.