Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
balde :
drzím palce Karviné, Ostrava by taky mohla vybudovat zázemi pro adrenalinové sporty, úplně to vidím v Bauhausu na Porážkové
08.10.2015 14:35Crazym :
V Karviné příjemně překvapují, ti co jezdí BMX, či rampu apod. by to měli super na zimu. Já bych uvítal něco takového https://vimeo.com/58681187 na zimní trénování techniky na MTB (včetně těch bab :-) ) Na to je třeba ale větší hala, někde jsem viděl video (sorry,nemohu ho najít) ze Států kde to měli dost velké a i dost na výšku, takže namotané tratě na lávkách byly dost dlouhé. Kdyby něco takového vybudoval Světlík v nějaké velké nepoužívané hale, tak ho nakonec budu i velebit :-)
08.10.2015 19:04U nás fungují spíš motohaly jako tahle http://www.motohala.xf.cz/foto.htm ale já nějak na ty smrady nejsem ale chápu to.
Takže Karviňákům všechna čest pokud to dotáhnou do konce :-)
M. :
balde: Jj. Nebo na Martinovske, v byvale Bille, nebo co to bylo…
08.10.2015 19:56Nimrod :
Koupě haly je jedna věc a financování rekonstrukce druhá. Držím palce, aby se to podařilo!
09.10.2015 15:22