Aktuální stav prací na výstavbě řadových domů ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Aktuální stav prací na výstavbě řadových domů ve Frenštátě pod Radhoštěm.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Adsam :
Přijde mi, že si stavitelé jsou trochu na hlavu (schválně nepíšu developer, protože tohle muselo napadnou jedině nějakého Tondu z dědiny)
Protože pocházím z Frenu tak:
a. silnice 483 je fakt blízko a provoz je tam velký, včetně vozidel nad 3.5t
b. potok Bystrá hned vedle je taky úlet, během jarního tání je to fakt řeka
Takže k tomu snad jen dodám- LOL
18.08.2016 11:37