Komentáře

  • Headfox 01.02.2012  ●  19:27

    Vypadá to hodně pěkně…

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • kika 01.02.2012  ●  20:22

    Nádhera :)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Tomas T. 02.02.2012  ●  08:42

    Je to moc pekne, jen nechapu proc je tam ten tmavy pruh… vysparovany asi tmavsi barvou.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 02.02.2012  ●  08:56

    To je drsné, to jsem nevěděl, že to je tak hezké!

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • michal 02.02.2012  ●  09:07

    Staré stavby jsou vesměs krásné a po opravě se ještě zvýrazní jejich nádhera. Škoda, že za reálsoc se v Ostravě zbouralo spousta podobných staveb. Většinou, co pomatuji, tak se do podobných nádherných domů sestěhovali cikáni, ti ze staveb udělali ruinu a pak už přišla na řadu demolice. A v dnešní době zase se nechá spousta cenných budov chátrat a pak už nastane jen amen. Viz jatka nebo Ostravica.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Tomas T. 03.02.2012  ●  08:57

    michal: Tak jakta a ostravica neni ten pripad ktery tady popisujete. Zde to neni chatrani a nechani napospas, ale ucelove a zamerne niceni stavby.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • michal 03.02.2012  ●  10:53

    Tomas T: A myslíte, že ty krásné domy – třeba v Přívoze nebyly komunisty v sedmdesátých a osmdesátých létech účelově ničeny tím, že tam nastěhovali Romy?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • Tomas T. 03.02.2012  ●  12:41

    michal: Tak privoz k do toho spadl rekl bych nevinne. Za komunistu bylo moderni bydleni v panelacich a v novostavbach. Proto tyto domy lide nevyhledavali jako prioritni lokalitu bydleni. A s klesajicim zajmem se tam hold zacali sestehovavat socialne slabsi. Navic mesto melo hodne dlouhodobe vyhledy s centrem uplne jine. Neco jako stodolni, ktera mela byt cela zbourana a postaveno tam velke sidliste.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • michal 03.02.2012  ●  13:56

    Tomas T. : Ano, to máte pravdu. Ještě si pamutuji za mých studií na staré domy naproti Jindřicha, V jednom jsme měli laborku. Pak přišla demolice celého bloku a teĎ tam stojí market a nějaká další hrůza, ani nevím co tam teď je. Je to přímo u tram. zastávky HD Jindřich. Škoda těch domů, dnes po opravě to mohla být zajímavá část Ostravy, tak jako Stodolní. Ty doma za komuniosmu tam taky byly ve strašném stavu…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.