Skelet Biskupská

Aktuální pohled na skelet na Havlíčkově nábřeží v centru Ostravy před dostavbou. Objekt byl očištěn od náletových dřevin a odpadků.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články

Komentáře

  • Ondřej 15.03.2022  ●  12:15

    Zajímalo by mne zda už má nový majitel nějaký časový plán stavby, nebo jak to se skeletem vidí do budoucna. Nyní hyzdí opravené nábřeží Ostravice a pokud bude opravena i fasáda Baráku, na kterou majitel žádal příspěvek města, na obnovu budov, bude to s proslulou Biskupskou poslední velký zub času tohoto místa.

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 0
  • Nuny 15.03.2022  ●  12:42

    Ondřej: Bohužel kromě faktu, že ve firmě má podíl arch. Kotek, nelze nic moc veřejného dohledat.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 0
  • Ja 17.03.2022  ●  20:17

    makame … vite co je to povolit dum v tomto state ? a to se nechci nikoho dotknout ..

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 0
  • vojta 18.03.2022  ●  07:39

    Ja: Vime. Fandime a tesime se. <3

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Vítek 23.03.2022  ●  07:48

    Je dobře, že se to dostaví. Nejsem odborník a určitě to je správně vyprojektováno, jen se mi od počátku konstrukce jeví velice subtilní.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • rom 12.05.2022  ●  13:09

    Něco se tam děje – je tam navezený nějaký materiál, usazují buňku – tak snad!!!

    Hodila by se nějaká vizualizace – ta by měla být zřejmě vzhledem k angažmá architekta Kotka reálná. )

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.