Aktuálně ze stavby Breda & Weinstein

„Stanovený termín otevření centra ve čtvrtek 15. listopadu 2012 je naprosto reálný. Opavané s ním mohou počítat,“ ujišťuje marketingový manažer investorské společnosti Develon Petr Utěkal. Rozměry budoucího objektu v těchto dnech už naznačují pilíře i betonová zeď, která na staveništi vyrostla.Stavební práce provází značná pozornost kolemjdoucích i zvědavost Opavanů. Stavba nabídne Opavanům i návštěvníkům města obchody, služby, kulturu stravování, fitness centrum a šest sálů multikina.„Centrum bude největší stavba občanské vybavenosti na Opavsku s více než pěti sty pracovními místy. To bude pro Opavu velkým přínosem,“ uvedl ředitel společnosti Develon Radim Bajgar. Developerem je holdingová společnost Mint Investments a investorem je společnost Breda & Weinstein.

Zdroj: denik.cz

Související články


Komentáře

 1. Kubaiss :

  Pokud to fakt stihnou, tak to bude něco. Teď nemůžu uvěřit, že z toho stavu dokáží tak rychle udělat plně hotové OC za 10 měsíců.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. M. :

  https://www.facebook.com/pages/Breda-Weinstein/270575532965530#!/pages/Breda-Weinstein/270575532965530 Breda & Weinstein otevírá již za 203 dnů, už běží odpočet. http://www.scbreda.cz

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. NaNo :

  Zajimavá vzpomínka na to jak se stavěla

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.