Ulice Věžní v Ostravě-Vítkovicích.

2017

zdroj: FB NEZAPOMENUTÁ OSTRAVA

Ulice Věžní v Ostravě-Vítkovicích.
2017
zdroj: FB NEZAPOMENUTÁ OSTRAVA
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Adam :
Hned jsem měl pocit, že mám Déjà vu a ono jo :) https://www.msstavby.cz/promeny-ostravy-253-23-07-2017/
29.09.2019 08:03thvari :
ale okna už má spravená i ten první dům vlevo. ta stará fotka je velmi hezky vyfocena.
29.09.2019 14:11aldik :
Nevím z kdy je ta původní fotka, ale proč hodně starých domů na fotkách z minulého režimu má oprýskané fasády? To se o to jako nikdo nestaral?
29.09.2019 17:07Crazym :
aldik: Vítej v reálném socialismu :DD
Johana :
aldik: Když bylo nejhůř, dala se tam tabulka „POZOR PADÁ OMÍTKA“ Pokud se někde opravil dům, tak jsme se na to chodili dívat, jako na něco nevídaného.
rasta :
aldik: No v Ostravě se to povětšinou opravovalo bagrem, ale ještě před tím se to nechalo pěkně vybydlet a zdevastovat.
29.09.2019 21:00Pavel :
aldik:
30.09.2019 12:39I tohle byl jeden z důvodů, proč komančové nechtěli nikoho pouštět k cestování na západ. To aby lidi neviděli, že v nenáviděné kapitalistické cizině všechno vypadalo líp a tráva tam byla fakt zelenější. V televizi a v novinách byla u nás tvrdá cenzura a mohly se ukazovat akorát tak skupiny demonstrantů nebo bezdomovců. Něco jako dodneška mají v severní Koreji.