Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Jann :
Přečkala, ale v jaké podobě…
26.09.2021 08:49Vedení Nového Jičína by se mělo začít poohlížet po dotacích na její obnovu.
davidb :
Jann:
26.09.2021 12:39Proč by město mělo investovat do něčeho co mu nepatří?
Vedení města by mohlo začít tlačit na majitele (stát), aby s ní něco dělal.
Skeptik :
Synagoga byla vysvěcena v roce 1908, v letech 1900-1924 zastával funkci rabína v Novém Jičíně Simon Mandl.
26.09.2021 15:32Aleš K :
Ví někdo, k čemu slouží synagoga dnes a kdo je vůbec jejím majitelem?
29.09.2021 12:05davidb :
Aleš K:
29.09.2021 13:46Od roku 1967 slouží jako depozitář okresního archivu.
A dle katastru patří:
Vlastnické právo Česká republika
Příslušnost hospodařit s majetkem státu Zemský archiv v Opavě