Komentáře

 1. Balde :

  ví se jake firmy tam budou ?

  Thumb up 0 Thumb down 1
 2. Jiřík :

  Paráda další brownfield Out ! :)

  Thumb up 2 Thumb down 1
 3. Crazym :

  Jedna velká nová hala už tam stojí, jel jsem tam před půl hodinou ale zaboha si nevzpomenu na ten název té firmy na té hale ale byl jsem překvapen jak se to tam změnilo.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. David :

  Je to DB Schenker.

  Ostravská pobočka DB Schenker se v polovině ledna přestěhovala do nového logistického terminálu, který se nachází v Ostrava Business Parku.

  Součástí nové budovy je kromě administrativních prostor také sklad s celkovou rozlohou 5 100 m2 a kapacitou 8 000 paletových míst. Skladová hala o vnitřní výšce 10 m disponuje 11 hydraulickými rampami a 1 nájezdovou rampou. Samozřejmostí moderně vybaveného skladu je také bezprašný povrch, skladový IT systém nebo kamerový a bezpečnostní systém napojený na pult centralizované ochrany.

  Nový terminál nabídne celou paletu profesionálních logistických služeb, zejména pro zákazníky ze severní a střední Moravy. Díky mnoha zkušenostem z náročných projektů, např. v oblasti Hi-Tech, poskytujeme také řadu služeb přidané hodnoty, např. štítkování, kolkování, tavení, přebalování nebo kompletaci zboží. „Sklad je možné na přání zákazníků temperovat na potřebnou teplotu, díky vestavěnému ADR skladu o výměře 600 m2 nabízíme i dlouhodobé skladování nebezpečného zboží,“ doplňuje Zdeněk Kašpar, ředitel provozu logistiky DB Schenker.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. Crazym :

  David: Dík za info. Tak už se mi to tak nelíbí, sklady a montovny… :-(

  Thumb up 0 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.