Ostrava Business Park – III. etapa

Informace k III. etapě rozšíření Business Parku v Ostravě-Kunčičkách.

Záměrem investora je výstavba haly H.0. pro účely lehké strojírenské výroby, skladování a logistiky. Jedná se účelovou stavbu haly, která sdružuje halový provoz s administrativou.
Charakter záměru je trvalý, bude se jednat o trvalou stavbu s administrativní částí, zázemím pro zaměstnance a parkovištěm. Provoz haly bude třísměnný, pouze v pracovní dny.
Hala H.0. bude součástí průmyslové zóny Business Park Ostrava – Kunčičky, který byl realizován za účelem výstavby hal pro lehkou průmyslovou výrobu a podnikání o celkové rozloze areálu 120 353 m2 (A.0. až E.0.).

Kompozice tvarového řešení, materiálové a barevné řešení vychází z požadavků na charakter podobných staveb a stavebně technických požadavků společnosti Ostrava Business Park s.r.o., podle kterých jsou objekty pro průmyslové zóny navrhované. Vlastní architektonický výraz je do značné míry dán druhem stavebních konstrukcí pro výstavbu tohoto typu běžně používaných – lehké montované haly s plechovým opláštěním.
Všechny halové objekty v areálu průmyslového parku jsou navrženy jako jednoduché kvádry, barevně rozčleněné. Administrativní část s hygienickým zázemím je doplněná prosklením fasád okenním systémem.

zdroj: EIA

Související články


Komentáře

  1. Blesk :

    Uz se vi firma,ktera tam bude sidlit?

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. Historik :

    Vznikne skrz tento areál propojení mezi ulicemi Lihovarská a Střádalů? Vyloženě by se to nabízelo.

    Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.