LERCO – foto z výstavby

Aktuální fotografie výstavby vědeckovýzkumného centra LERCO – Life Environment Research Center Ostrava v Ostravě-Zábřehu.

Související články


Komentáře

  1. M :

    Je to v části Ostrava – Vítkovice :)

    Thumb up 0 Thumb down 4
  2. Crazym :

    M: A přesto je to v katastru Zábřeh 😜https://screenshot.cz/R1/R16KS/snimek-obrazovky-2026-01-04-211848.png
    Teda, chtěl bych mí tyhle starosti… 🤦‍♂️

    Thumb up 3 Thumb down 4
  3. Martin [msstavby.cz] :

    M: Tohle je už vtipně opakující se téma, jestli je to Zábřeh nebo to jsou Vítkovice. U lokací se řídíme katastrem.

    Díky Crazym: za screen a dám ho tu ještě pro ostatní, kterým se nechce kopírovat url pro zobrazení.

    Thumb up 3 Thumb down 1
  4. M :

    Martin [msstavby.cz]: Ok, rozhodnutí chápu. Na druhou stranu většina lidí spíše ví kde končí hranice městské části (což snadno ukážou i Mapy.com), než kde je jaké katastrální území a tím pádem info že LERCO je v Zábřehu spíše mystifikuje. :) Můj názor

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak data z komentářů zpracováváme.


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.