LERCO – foto z výstavby

Aktuální fotografie výstavby vědeckovýzkumného centra LERCO – Life Environment Research Center Ostrava v Ostravě-Zábřehu. Investorem je Ostravská univerzita.

Vizualizace stavby

Související články


Komentáře

 1. Lojza :

  Takových vědeckovýzkumných center by v Ostravě měly být ne jednotky, ani desítky, ale stovky. Dělá něco nová Ostravská vláda..? O ničem novém jsem neslyšel. Jen se vezou?

  Thumb up 4 Thumb down 10
 2. Crazym :

  Lojza: A není to málo Antone Pavloviči? Teda sorry, Lojzo? 🤪

  Thumb up 9 Thumb down 3
 3. Raptor :

  Lojza: ano dělá hodně, otevírá odporné krabice bez přidané hodnoty, zadava studie,pan primátor nám i začal dělat do sportu, takže se fotí kde jen může, dokonce se zasazuje o stavbu haly pro celych 7.000 diváků, čímž nás zařadí na absolutní chvost ve srovnání počet obyvatel/kapacita. Je to pašák, jde mu ti líp než původně v realitce při nabízení pronájmu garsonek atd.

  Thumb up 5 Thumb down 3
 4. Lojza :

  Raptor: máte pravdu. Olomouc nyní kapacita haly 5000 a staví pro 7500 Brno kapacita haly nyní 7700 a staví halu pro 13 300, Pardubice kapacita haly nyní 10100 a staví halu min. pro 15 000. Jediné Ostrava a Dohnal a ODS jde proto všem….A teď kdo je hloupější? Celá republika nebo vedení Odtravy? Jednoduchá otázka…

  Thumb up 6 Thumb down 1
 5. Lojza :

  Lojza: Ostrava kapacita haly skoro 10 000 a bude stavět halu s kapacitou pro 7000 diváků…ODSSpolu Ano Piráti Ostravak dělají všechno naopak. Hold komu
  není shůry dáno…jak říkal doktor Štrosnajer. Kdyby hloupost nadnášela vedení Ostravy by lítalo jako holubičky.

  Thumb up 6 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.