Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
to mrtvy.kenny: vlastně jo, ještě kačeny tam chybí :D...ale jedou docela dobře :) i když jsem tady někde četl, že hrubá stavba má být do jara hotová, tak jsem zvědavý :)...
Tieto Towers – foto z výstavbyNo taky koukám, že docela plavou :))
Tieto Towers – foto z výstavbyKoukám, že když chtějí fachmani na záchod, tak musejí nazout gumáky a brodit :-)
Tieto Towers – foto z výstavbyTaké se mi zdá, že centrum jde nějak nahoru, prostě ožívá.
Rezidence U řeky – foto z výstavbyTaková menší "pařížská ulice" pěkné domy a luxusní byty, ještě ty obchody by to chtělo dole zvelebit a vyměnit sortiment. Otřesná je však zastávka naproti - tedy ten přístřešek a okolí. Možná je to jen můj dojem ,ale zdá se mi, že to centrum pomalu ožívá a dostává jakýsi šmrnc. Kavárny tomu určitě přispějí, ty se tady na několik let vytratily, takže jen dobrá zpráva a dík za skvělý tip.
Rezidence U řeky – foto z výstavbyJá jsem se též bál, že se to dá na nějaký čas k ledu, ale super, že pokračují. Jinak nemáte nějaké informace o bytech, které se nabízejí na 28. října u mostu Miloše Sýkory? Všimnul jsem si, že se tam bydlí, že tam chodí hodně Korejců nebo Číňanů a i evropsky vyhlížejících nájemníků, ale i tak tam mají ještě dost volno. Kolik tam tak stojí byty? Jinak v přízemí je nová italská kavárna Café Trieste, kterou má Ital a chodí tam i taková lepší společnost a i cizinci, tak vřele doporučuju. Výborné kafe za 24 Kč!!!
Rezidence U řeky – foto z výstavbyMyslím si, že dobrá zpráva. Už jsem měl obavu z toho, že tam zůstane na léta zase jen ďoura.
Rezidence U řeky – foto z výstavbyAha, uz zacali se zaklady.... mno tak jsem zvedav co do zimy stihnou postavit :-)
Rezidence U řeky – foto z výstavbyKruhovy objezd jen tak brzo nebude.... praha to nepovoli ho tam postavit...
Prodloužená ulice RuskáAle no tak, nemaloval bych zatím čerta na zeď :-)... Já bych počkal jak se to celé vyvrbí ( začátek stavby může být až za několik měsíců či let ) Jak píše MM je fakt že čím blíže k Přívozu, tím jsou ceny nižší. Proto jsem rád, že přicházejí takové projekty, které přidají lokalitě na hodnotě. Ano vím že u hodnoty lokality nejde jenom o stavby které v ní stojí, ale i tak to je malé +
Bytový dům na Nádražní uliciJsem rád za každou proluku, která se zastaví. Otázka je, kdo si tam ty byty koupí. Podívejte se na realitní weby a zjistíte, že Nádražní, Mánesova, Maroldova, to jsou lokality s cenami bytů pod úrovní Fifejd! Byt 3+1 okolo 850 tisíc není žádný problém. Každý kdo to tam zná ví, že ta lokalita je vyhlášená. Každopádně jako kanceláře atd. ano, ale byty?
Bytový dům na Nádražní ulicito Nimrod zajimavy napad.... osobne bych do toho asi sel :-) otazka je kolik by takova sranda stala.
Bytový dům na Nádražní ulici@Nimrod: tak po tomhle článku se Vaše podezření asi rozplyne do jistoty... http://fm.denik.cz/zpravy_region/potysz-majitele-zamku-dluzi-statisice-a-vytratili-.html
Bytový dům na Nádražní ulici...jo a vzhledem k tomu, že společníky a jednateli té firmy jsou nějací mladíci ze Španělska a Andorry, tak je to další důvod proč se k tomu stavím zatím rezervovaně
Bytový dům na Nádražní uliciStrohé na informace? Ty stránky neobsahují nic než adresu a kontakty do firmy. Je to podezřelé, nevěřím tomu. Takový billboard si tam může umístit kdokoliv...pojďme vymyslet nějakou stavbu a z recesu to někam plácnout...a pak pozorovat reakce lidí. byl by to zajímavý dokument...
Bytový dům na Nádražní uliciJsem z té vizualizace trochu zmatený... vypadá to, jako by i chtěli dostavovat blok (což by bylo dobré řešení), ale stoprocentně si tím jistý nejsem.
Bytový dům na Nádražní uliciNechápu, jak můžou na billboardu nechat překlep velký jak prase a VÝSTYVBU prezentovat jen tak, jako by se nic nedělo. Pokud jim je zatěžko nechat vytisknout nový plakát, pak nevím, jak si budou počínat v případě nákladnějších investic.
Bytový dům na Nádražní uliciNo stranky te firmy jsou dost strohe na informace..... :-D snad to neni jen placnuti do vody. Vypada to pekne podle tech fotek.
Bytový dům na Nádražní uliciProblém je v tom, že na fotkách jsou všechny stavby dohromady, bez rozlišení investora. Ten plakát tam je z 6.6.2008, kdy proběhlo slavnostní zahájení výstavby - a v současné době to opravdu není podstatné....Jen upřesňuji: nebude to dělat jen město!!!, ale sdružení TROJHALÍ KAROLINA (město společně se sdružením Dolní oblast VÍTKOVICE), jinak vše ostatní platí...
Dopravní obslužnost Nové KarolinyNo to jsem taky naposledy slysel na predstaveni projektu dvojhali, ze to bude delat mesto podle navrhu Pleskota. Ovsem v Deniku v clanku z minuleho tydne jsem videl fotky s vystavby toho obchodniho centra a byly tam i fotky dvojhali a na nich je plakat MD. Tak jsem myslel ze se to zase nejak zmenilo.... viz: http://moravskoslezsky.denik.cz/multimedia/galerie/3276683.html?section=1,39
Dopravní obslužnost Nové KarolinyNo mam jen obavy aby to nedopadlo tak, ze sifon pouze ke kave a kavu pouze pro klienty banky. Takze budeme mit kavarnu Elektra do ktere se nikdy nepodivame....
Vizualizace možné podoby kavárny ElektraTak postupně: Prodloužená Porážková (1. část od Kolejní pod Frýdlantské mosty na Karolinu) se začne budovat ještě letos na podzim, dokončeno má být do jara 2012 - z důvodu otevření 1. etapy NK - to je logické. 2. část - Nová Porážková - od Kolejní směrem k Frýdlantským mostům - jaro až podzim 2012. Tato komunikaci není hrazena MD a nikdy ani nebyla. Jde to z peněz EU (ROP). Prosím nemíchejte více staveb dohromady - stavba jižního mostu na ČB je akcí Kraje, kdežto Porážková města - proto je tam pouze příprava na připojení Porážkové. Takže všechno je v pořádku a nic vás zarážet nemusí. Co se týká historických budov, ne zcela chápu váš dotaz: tyto budovy se opravovat budou, nyní pod názvem Trojhalí, je to projekt ve kterém se město spojilo s Dolní oblastí Vítkovice a s arch. Pleskotem. Má zde vzniknout zastřešené náměstí (Dvojhalí: multifunkční prostor pro širokou veřejnost) a sportovní prostory (Jednohalí: tělocvičny pro variabilní využití). Vše bude spojené suterénem, kde vznikne sociální, skladové a technologické zázemí. Je rovněž uvažováno s propojením k parkovišti pod centrálním námstím na Karolině. Termín jaro 2012-jaro 2013...takže držte/držme palce!!!
Dopravní obslužnost Nové KarolinyRozumite tomu presne co chteji udelat? Oni chteji udelat tu pobocku v tom hornim patre kavarny? nebo ta pobocka bude uplne jinde a kavarna bude cela jako drive? Nejak jsem z toho trochu nabyl dojmu, ze kavarna vlastne bude cekarnou pro banku....
Vizualizace možné podoby kavárny ElektraTramvajova zastavka se bude stavet pristi rok... a co ta Porazkova? to je v planu kdy? Je to vsechno hrazeno MD? nebo se na tom musi podilet i mesto? Celekm me i zarazilo ze kdyz delaji tu druhou cast mostu ceskobratrske tak ten sjezd neni soucasti stavby... je tam jen priprava. A jeste jeden dotaz..... v deniku jsem ted videl fotky z vystavby NK, ale byly tam i fotografie dvojhali. A byly na nem plakty MD ze stavime karolinu nebo tak neco... je to jen pozustatek z predchozi doby nebo se zase neco zmenilo a uz to mesto opravovat nebude??
Dopravní obslužnost Nové KarolinyAktuálně k lagunám: http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/stiznosti-zapach-ostrava20110915.html
Další fotky Ostravy z balónuTomas T.: Pokud by jsi to našel a poslal link, tak budu vděčný.
Nová Karolina z ptačí perspektivyO Subway a Zaře se myslim psalo že bdue v severni časti shopping parku, ktera se ted stavi.
Nová Karolina z ptačí perspektivyOk. A nevíte, jestli tam bude i Subway a Zara?
Nová Karolina z ptačí perspektivyJak to vubec vypada s lagunama vedle marianskohorske? cisti se nebo to ceka na ten velky ekotendr?
Další fotky Ostravy z balónuSídláky na Ostravě-Jih k dispozici nebudou? Fotky sice miniaturní, ale lepší než nic :)
Další fotky Ostravy z balónuNevím, jestli tahle informace je stále nějak tajná, ale Mexicana se stěhuje do centra (blízko Imperialu) a její současné prostory zaplní jedna nejmenovaná banka (interiér má být ale právě vyveden v "kavárenském" stylu).
Vizualizace možné podoby kavárny Elektra