Avion sever – 24 nových obchodů

Postupně se do severní části přestěhují mobilní operátoři, nově zde přibude i Raiffeisen banka. Rozšíří se výběr sportovních produktů o prodejnu Intersport a Adidas. Bude otevřena i pobočka německého řetězce nejen s dárkovými předměty Nanu-nana.

Nedílnou součásti projektu bude i nový ‚foodcourt´, kde se budou moci klienti během svých nákupů občerstvit a odpočinout si. Počet míst k sezení stoupne z nynějších 140 na pět set. Přibudou nové fastfoody, různé atrakce, sedicí zóny a nebude chybět ani dětské hřiště.

Investice do výstavby severní části Avionu dosáhne téměř 300 milionů korun. Část projektu Sever se přitom podařilo dokončit už před Vánocemi loňského roku. Kromě rozšíření parkoviště o místa pro dalších 180 aut a nového fastfoodu KFC byl otevřen i nový vchod do nákupní galerie ze severní strany.


zdroj: denik.cz, avionshoppingpark.cz

Související články


Komentáře

 1. AAaan :

  a nemáte někdo nějaký seznam obchodů s módou nebo tak? to bude jen ten intersport nebo co??

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Tomas T. :

  Co jsem cetl, tak tam ma byt adidas, a nejaky nemecky obchod se sportem. Ale take se tam budou presouvat obchody jiz stavajici, aby se mohla opravit prvni etapa shopinu. Pry je postavena na strusce nebo co, takze ta stavba praska. Budou to opravovat letos na jare.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. aldik :

  Chm, tak hlavně aby ta nejstarší část po opravě nebyla poloprázdná :D a to zmenšení Hypernovy se jim evidentně hodilo, by mě zajímalo jak by to rozšiřování vypadalo, kdyby se Hypernova nezmenšovala nebo kdyby tam byl jiný HM.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Ell :

  Stejně si myslím, že pokud tam neotevřou opravdu ty obchody, které jsou žádané tak to bude na nic. Nějaký Německý řetězec nechápu k čemu to vůbec je měli by otevřít obchody, které tu ještě nemáme a jsou třeba v Brně kvůli tomu, že je nemají ani v Nové Karolíně se do Ostravy stejně ani nedostanu a radši si zajedu do Brna, které mám vzdálené tak 3x víc než Ostravu, ale aspoň si tam něco koupím v Zaře, Bershce atd.. Ale tohle je jen můj názor, hodně lidí si tam určitě něco vybere a bude to pro ně něčím přínosné, ale věřím, že jsou i tací, kterým tam ty obchody co tu ještě nemáme prostě budou chybět. Než se otevřela Nová Karolíná tak jsem pořád doufala, že příjdou s něčím novým a že konečně nebudu muset jezdit až do Brna a utrácet 300Kč jen za cestu, ale bohužel.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Miv :

  Čtením těchto stránek a zejména komentářů zde, jsem zjistil, že existuje velký paralelní svět obchodů na oblečení a jejích zákazníků o kterém jsem neměl ani tušení. Nikdy mě nenapadlo, že existuje dost lidí, kteří jezdí nakupovat oblečení třeba do Brna ne kvůli slevám ale kvůli zboží. Opravdu zajímavé, člověk se pořád učí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Miv :

  PS: můžu se ještě zeptat jak to tedy dopadlo v té karolíně? Žádný z očekávaných obchodů se tam neobjevil?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Summerboy :

  @Ell: S tou Zarou a Bershkou máte plnou pravdu a souhlasím s Vámi. Neříkejte prosím Vás ale stejně jako mnozí takové řeči, že na Karolině s ničím novým nepřišli. Byla jste tam vůbec??? Vždyť tam je obchodů tři víte čeho, z nichž mnohé jsou skvělé a zároveň jsme je v Ostravě ještě neměli. Tím nepopírám, že tam Zara, Bershka a Pull and Bear chybí. Ale matete tak další (viz Miv), kteří si pak myslí, že se tam žádný z očekávaných obchodů neobjevil. Tyto obchody spojené pod skupinou Inditex lákají i do Avionu, ale zatím bezúspěšně (psal jsem tam před půl rokem mail). Tak uvidíme. A přesně tak, nějaký německý řetězec, s tím si můžou víte co. Zas tam lidi budou chodit nakupovat šusťáky a připadat si hrozně in a sportovně.
  @Miv: Je tam dost zajímavých obchodů, jejichž přítomnost v Ostravě zvyšuje kvalitu nabízených služeb a taky prestiž (aspoň pro mě a dle mého názoru). Nejlepší ale bude, až se na Nové Karolině otevře na podzim Peek and Cloppenburg (Ell zajisté z Brna zná – je to tam supr). Psal jsem jim i mailaby mi sdělili, bude-li to pro dámy i pány (druhá prodejna v Praze je jen dámská), ale zatím mi neodepsali. Doufám, že bude obojí. Tím by si hodně šplhli :-).

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.