Avion – rozšíření sever

Obchodní galerie se rozšíří o tisíc čtverečních metrů. Přibudou i nová parkovací místa. Část projektu Sever se přitom stihne dokončit už do Vánoc. Kromě rozšíření parkoviště pro dalších 180 aut a nového fastfoodu půjde například o otevření nového vchodu do nákupní galerie. V té chvíli se bude intenzivně pracovat na otevření dalších tří desítek obchodů.

Nová část centra bude zaměřena na služby, sport a restaurace. „Zásadně posílíme počet míst k sezení v restauracích. Nyní mají návštěvníci k dispozici sto čtyřicet míst, po dokončení této etapy to bude pět set,“ vyčíslila Ježková. Původně mělo v rámci projektu Sever přibýt pětašedesát obchodních jednotek a osm set parkovacích míst. Realizuje se však pouze jeho první etapa. Tím pádem investor nemusel řešit stížnosti lidí z přilehlého sídliště, kteří byli přesvědčeni, že se zhorší kvalita jejich bydlení. Hlavně kvůli většímu provozu aut. Obavy měli také záchranáři ze sousedního heliportu. Podle nich by takové rozšíření centra mohlo zkomplikovat provoz zdravotnického vrtulníku. „Druhá fáze tohoto projektu byla posunuta na neurčito.“

Zdroj: denik.cz, avionshoppingpark.cz

Související články


1 komentář

  1. Hynek [msstavby.cz] :

    +clanek na denik.cz „Blíží se rekonstrukce Avionu. Nadzvedává ho struska?“: http://goo.gl/QOOFK

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.