Demolice dolu Paskov

V místě plánovaného rozšíření areálu kontejnerového překladiště jsou po odstranění těžní věže demolovány i zbylé nevyužité budovy.

Související články


Komentáře

 1. Dejvid :

  Toto bývaly skutečně vhodné budovy k využití pro kancelářské prostory, takové, které vyrostly na zelené louce v průmyslové zóně Hrabová. Právě tam sídli pobočky logistických společností jako je např. DHL. Překladiště zde mohlo být i tak. No nic… každý vidí jinak. Ale tohle není cesta. Brownfieldů přibývá, zemědělské půdy, luk a lesů ubývá!

  Thumb up 3 Thumb down 2
 2. Balde :

  kdyby stát nebyl hloupý a investoval do starych ekologických zátěží mohlo vzniknout spousta místa pro logistická centra ala Hrabová, ale jelikož stát se nestará, a investor nepujde nekam kde když kopne do země tak najde ropné pole, které by musel sanovat

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Adam :

  Balde: To ale nejdřív musíte vymyslet politický systém, který neomezuje výhled konkrétní exekutivy maximálně na 4 roky do budoucna.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. Balde :

  Adam: život není dokonaly

  Thumb up 1 Thumb down 1
 5. Petr :

  Dejvid: Tohle právě je cesta, protože tam nezůstane brownfield, ale na to místo se rozšiřuje terminál. Nebo byste chtěl, aby se rozšiřoval opačným směrem do přírody?

  Thumb up 4 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.