Amsterdam Office Centrum

Zahájení územního řízení projektu Amsterdam Office Centrum v centru Ostravy.

amsterdam centrum

 

amsterdam

Související články


Komentáře

 1. Balde :

  pokud to bude vypadat jako vizualizace, tak nam tady bude o jeden hnusnej dům min, o jeden peknej víc, a z poděbradovy jedna z nejzajímavějších ulic, stak snad se pohne i s dostavbou domu umění

  Thumb up 5 Thumb down 1
 2. aggu :

  Poděbradova bude zajímavá, až se dostaví dalších cca 10 bloků, kde jsou dnes proluky. Ale pravda, až bude stát Amsterdam a Bílý stín, tak při vhodném natočení úhlu pohledu se bude návštěvníkovi zdát, že snad ani není v Česku ;) Pohled na brownfield na Kolejní ho samozřejmě vyvede z omylu.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 3. Crazym :

  No, nemuselo by to být marné. Ale zdá se mi to nebo v tom obytném baráku http://www.imagehosting.cz/?v=podebradov.jpg nedávno měnili okna? Mám pocit, že jak jsem šel okolo jsem se díval, že ho postupně spravují a bydlí tam lidé. V oznámení je napsáno stávající objekt bude zdemolován, to není jejich nebo u nich pravá ruka neví co dělá levá? Jak jinak si vysvětlit, že do toho co má být zdemolováno investují?

  Thumb up 3 Thumb down 0
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  Crazym: no to je takove zvlastni.
  ale podle katastru jde jen o tu cihlovou stavbu a ta vykricnikova prosklena cast uz jsou pozemky mesta, o kterych se tady nezminuji.. http://goo.gl/MvJEoV
  kazdopad ten barak na tom miste (s tim proslulym bizar-balkonem) vlastni primo firma, ktera zada o umisteni stavby..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Crazym :

  Hynek [msstavby.cz]: Je to nějaké divné, taky jsem se díval a podle katastru tam je 5 bytů což mi připadá málo. Každopádně kdyby to tam vypadalo jako na tom Vašem odkazu bylo by to fajn. Co se z toho vyklube uvidíme :-) Zatím se mi to zdá dost velkolepé na současné podmínky, tak třeba ta firma počítá s nějakou delší dobou a zatím uvedla ty byty do stavu kdy je může pronajímat ale zdá se mi to divné.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. balde :

  Crazym: a neb uz má domluveného nájemce předem, který te firmě pokryje náklady, nemyslím si že by do toho šli jen tak bez ničeho

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Lukáš :

  To s vykřičníky by bylo dobré jako parkovací dům

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Dejvid :

  Škoda, že tímto stále zaniká, bohužel ještě daleko výraznějším způsobem, krásná fasáda sousedního historického domu :( :( :(

  Thumb up 0 Thumb down 5
 9. Danek :

  Kluci Hynku nebo Martine(nebo někdo jiný), nevíte zda se to pohlo,co psal Martin naposled tak kraj jim dal zelenou…pak přišli obstrukce kvůli trafostanici…moc by mě zajímalo, zda se s tím pohlo a zda se třeba na jaře dočkáme zahájení stavby,díky za informaci

  Thumb up 1 Thumb down 0
 10. Crazym :

  Něco se děje, barák o kterém zde byla řeč (s tím proslulým bizar-balkonem) je kompletně včetně balkónu vyklizen, že by připraven k demolici? Okna neokna :-) http://www.imagehosting.cz/?v=p8144182.jpg

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.