Cyklostezka Hollarova

V blízké době by měla být realizována I. etapa cyklostezky Varenská x Hornopolní – Hollarova v centru Ostravy.

zdroj: moap.cz

Související články


Komentáře

 1. Pavel :

  Čtu dobře, že návrh na označení nové cyklostezky podává stavební firma Strabag??? A pak se bude ještě vybírat dodavatel akce? Sorry, nerozumím. Já naiva myslel, že tohle přísluší investorovi či majiteli.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 2. via :

  Ta stezka se již staví a to od podzimu. Jedná se třeba o tu hroudu dlaždic, která celou zimu smrděla na chodníku u zastávky.
  Nejsem si jist, zda byla vybrána správná strana mostu – ta jižní. Naprostá většina cyklistů jede po severním chodníku a pokračuje dál na 30. dubna a do Komeňáku. Navíc ten jižní chodník se má stát cyklostezkou vyhrazenou pro cyklisty. Takže ve výsledku chodci ztratí jeden chodník a na druhém budou přejížděni cyklisty. Zlepšení pro cyklisty to je, ale nejsem z toho nadšen.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 3. jiří :

  jojo už to děláj nějákou dobu nedavno rozdělovali i ten chodník na cyklostezku a chodník u te křižovátky českobratrská.
  via-nojo toje fakt žese pužíva vice ta druhá strana ale i tato se sem tám používa.třeba udělaj jednu stranu a pote druhou.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Adam :

  via: A kde je to „zlepšení pro cyklisty“? Já tam žádné nevidím. Kličkování mezi sedmi semafory po dlažbě se oproti jízdě po silnici v rámci pravidel silničního provozu za zlepšení dá považovat dost těžko.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 5. Crazym :

  Adam: Tak to tam tudy asi nejezdíš ani na kole ani v autě jinak by jsi věděl co to tam je za džungle zvlášt ve špičce :-) Taky to považuji za překombinované ale přínos je už jen v tom, že cyklisté mohou do samostatného pruhu mimo ten silniční provoz. Já třeba jsem dost otrlý a i vyjetý a radši tam jedu po chodníku :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.