Propojení stezky Ostravice – Karolina

Probíhá propojení stezky kolem řeky Ostravice a mostu přes řeku, který spojuje území s Karolinou.

Umístění záměru:

Související články


Komentáře

 1. MareK :

  Ještě by to chtělo trochu zlepšit rozhled v místě křížení, ideálně vyčistit od zeleně, protože při výjezdu z pod mostu směr centrum budou vznikat kolize v místě napojení.

  Thumb up 8 Thumb down 1
 2. Crazym :

  Heuréka! Opravdu záslužný čin, to by si měl někdo na radnici uvést do CV anebo to použít v předvolební kampani :D Ale, že jim to trvalo vysypat těch zhruba 50 metrů cesty co se vždy používala https://mapy.cz/s/cupabubara od dob stavby té cyklostezky v cca 05/2014 https://screenshot.cz/YSZ4T/

  Thumb up 11 Thumb down 5
 3. davidb :

  Crazym:
  Super počin.

  Víme kdo to propojení realizuje?
  Protože vámi odkazovaných 50 metrů vlastní OKK Koksovny, most vlastní Povodí Odry a až druhou stranu vlastní Statutární město Ostrava.

  Thumb up 7 Thumb down 1
 4. Dan :

  Crazym: davidb: Pokud to je tak, tak si myslim, ze za tim mesto nestoji. Jinak by uz toho byly plne soc. site s kupou smajliku.

  Thumb up 11 Thumb down 1
 5. FM :

  Jsem zvědavý až to ozkouším. Do práce do OV jezdím někdy z FM na silničce a tohle byl vždycky kritický úsek :D jednou jsem se přesně na tom místě, na tom velkém štěrku co tam byl, pěkně vysekal.. plus vždycky z toho bylo plno šutrů zkutálených až na cyklostezku.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 6. Malina :

  Konečně! Nicméně by nebylo od věci zrevitalizovat samotnou cyklostezku. Některé úseky jsou díky stále se zvyšujícím nerovnostem už dost nebezpečné.

  Thumb up 17 Thumb down 0
 7. Jarmil Buqa :

  FM:

  Včera jsem tam jel z roboty a šutry na asfaltu, pokud to tak zůstane, budou bohužel v daleko větší míře furt. Za mě, krok zpět. Do práce sedlam gravel, ale spíš blíž k silničce než k mtb. Terénu se nebojím, ale šutry na asfaltu jsou zlo.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 8. Crazym :

  Tak doufám, že tam osadí nějaké značky určující přednosti, jinak bude platit pravidlo pravé ruky a to pak bude štěrčíček na asfaltu to poslední co bude rozjeté silničky a cool gravelíčky zajímat hned po tom aby jim nespadl tepíček :-)
  Jinak je tam to napojení z kopce takže po každém dešti a asi i po probrždění se z toho bude na asfalt dostávat štěrk dokud se tam bude mít co splavovat či vybržďovat. Takže asfalt by nebyl na škodu ale bůh ví jaký měli důvod tam dát mlatovku na těch 50 metrů :-)

  Thumb up 4 Thumb down 4
 9. Jarmil Buqa :

  Crazym:
  Jo, ty značky vám podepíšu, bohužel na ten drcený kámen asi nepůjde nastříkat velká značka, „dej přednost v jízdě“, která by neměla ujít pozornosti. Při přednosti zprava totiž budou mít problém i full-cool specialised bikeři, i kdyby jeli šnečím tempem. Není tam vidět. A po napojení stezky na DOV se tam provoz pravděpodobně ještě navýší.

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.