Bezručova chata – foto z výstavby

Aktuální fotografie výstavby Bezručovy chaty na Lysé hoře.

Za fotografie děkujeme čtenáři mJožka!
bezrucova chata

bezrucova chata

bezrucova chata

bezrucova chata

Související články


Komentáře

  1. Martin :

    Je škoda, že se tak skálopevně drží historické předlohy. Pokud by spád střechy byl na druhou stranu, mohli tam osadit fotovoltaické panely, sluneční kolektory a budově by se zvýšila energetická soběstačnost. Navíc by střecha směřovala téměř dokonale na jih.

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. Tomas T. :

    Martin: No ono to je prave to ze se drzi neceho, co vubec byt nemelo. Ano, puvodni chata takto vypadala, ale to jen proto ze tehdy nebyl dostatek financi na klasickou sedlovou strechu. Takze to udelali takto, a ze casem az bude chata zaplacena tak se to dostavi. Bohuzel k tomu jiz nedoslo, a dneska se stavi do puvodniho stavu, ktery byl defakto provizoriem.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.