Komentáře

  • Martin 20.01.2014  ●  03:27

    Je škoda, že se tak skálopevně drží historické předlohy. Pokud by spád střechy byl na druhou stranu, mohli tam osadit fotovoltaické panely, sluneční kolektory a budově by se zvýšila energetická soběstačnost. Navíc by střecha směřovala téměř dokonale na jih.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Tomas T. 20.01.2014  ●  08:44

    Martin: No ono to je prave to ze se drzi neceho, co vubec byt nemelo. Ano, puvodni chata takto vypadala, ale to jen proto ze tehdy nebyl dostatek financi na klasickou sedlovou strechu. Takze to udelali takto, a ze casem az bude chata zaplacena tak se to dostavi. Bohuzel k tomu jiz nedoslo, a dneska se stavi do puvodniho stavu, ktery byl defakto provizoriem.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.