Chaty na Lysé Hoře

Aktuální fotografie výstavby chat na Lysé hoře.

Fotografie zaslal čtenář aldik. Děkujeme!

Bezručova chata
lysa

lysa

Slezský dům lysa

lysa

Související články


Komentáře

 1. johny :

  Tož já nevím, ale hodit na dřevěnici plechovou střechu mi přijde dost nevkusné. I když ona to vlastně není dřevěnice, takže je to v pořádku… ehm, vlastně je to celé v pytli.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 2. johny :

  Ještě doplním, že by mi to celé ani tak nevadilo, ale dost se bojím, že ta úžasná hospoda v té pidi chatě, kde si jde po výstupu dát pivo snad za 25 Kč a polívku za 30, se změní v rádoby nóbl předraženou hospodu á la pravá alpská dřevěnice. Ale rád bych se mýlil.

  Thumb up 3 Thumb down 2
 3. Nimrod :

  Na novou Bezručovu chatu se těším, na zánik Šantánu, který určitě půjde k zemi už ne. A už vůbec ne na ten Slezský dům…takové kapacity si vyžádají hodně zásobování i přísunu hostů…takže otázka, která mě napadá při každém výstupu – bude otevřena cesta nahoru i pro auta? Jsem fakt zvědavý…

  Thumb up 1 Thumb down 2
 4. Pavel Brynda :

  Na Bezruce se tesim na tu Zatopkovu obludu uz mene..ale nejvice se tesim az na vrchu jednou nekdo uvari neco chutneho k jidlu! Teda v santanu se obcas polivka sezrat da..zato kamenak je jedovaty uplne..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Tomas T. :

  Nimrod: Autami se tam jezdit nebude, ale je preci projekt te lanovky na vrchol, takze ta by to mohla kapacitne zvladnout ne?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. JB :

  Hlavně ne lanovku, není to Radhošť, aby se tam vlezly stovky lidí. Už tak stačí, aby byl jeden hezký slunný víkend a je tam mrtě lidí. Na Bezručovu chatu se těším, Slezský dům je takový paskvil, že nechápu, jak to mohli povolit…

  Thumb up 2 Thumb down 1
 7. Tomas T. :

  JB: Co si budem namlouvat… i bezrucova chata je paskvil. Ono sice se to dela dle puvodni stavby, ale ta mela takovou strechu jen proto, protoze jim nezbyly penize na poradnou strechu. V puvodnich planech samozrejme mela chata ve finale vypadat jinak. Nejde mi moc na rozum proc to nenavrhli tak jak byl puvodni plan ale tak, jak to vypadalo.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 8. aldik :

  Obnova Bezručovy chaty. Zbývá rok, chybí šest milionů http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/287517-obnova-bezrucovy-chaty-zbyva-rok-chybi-sest-milionu/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Ričí :

  Co říkate na tuhle reportáž?: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/287517-obnova-bezrucovy-chaty-zbyva-rok-chybi-sest-milionu/
  Ty interiéry mi přijdou otřesné, jako kdyby dědové z KČT (všechna čest jim za značky) vzpomínali na 70. léta a dětství v socíku. Všimněte si také umně vyvedené „kabeláže“ pro dataprojektor ve zdi (stropě) což prakticky znamená co 10 let to vysekat, ptže se změní standart přenosu dat.

  Thumb up 0 Thumb down 3
 10. acdlcia [msstavby.cz] :

  Ričí: Říkám jen to že když se podíváte na komentář předcházející tomu vašemu tak zjistíte že je dobré si přečíst co postují ostatní.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 11. Hynek [msstavby.cz] :

  Ričí: no nevim, jak bys to chtel resit? podhledovyma deskama jak v kanclu? navic za 10 let se uz urcite do projektoru nic kabelama tlacit nebude.. zbytek neposoudim.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Johanes :

  Prelet dronem:

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.