Fotografie dokončené stavby s apartmány v Karlově Studánce.
O stavbě jsme informovali již v roce 2012. Bohužel až nyní máme k dispozici fotografie objektu po dokončení.
zdroj: reality-minarova.cz

Fotografie dokončené stavby s apartmány v Karlově Studánce.
O stavbě jsme informovali již v roce 2012. Bohužel až nyní máme k dispozici fotografie objektu po dokončení.
zdroj: reality-minarova.cz
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
Marek :
Vkusné, do té lokality se to hodí.
04.08.2017 11:04Luděk :
Tak to jsem rád, protože když jsem zde byl na jaře měl jsem pocit, že těsně před dokončením došly peníze a projekt bude několik let ladem.
04.08.2017 13:39Sviňovský mošt :
Nemá někdo zapalovač?
Michal :
Ne, není to vtipné.
04.08.2017 18:14Pavel :
Pro srovnání – původní hotel Hubertus na tomtéž místě v předválečné podobě http://www.historie-vrbno.estranky.cz/img/mid/249/karlova-studanka40.jpg a záběry po požáru v r. 2000 http://zpravy.idnes.cz/plameny-znicily-hotel-hoste-stacili-prchnout-fom-/domaci.aspx?c=A000418114504domaci_jkl
06.08.2017 19:48MM :
Tak celý projekt byl k prodeji v dražbě. Prodej jednotlivých apartmánů pozastaven :-(
06.08.2017 21:44