Studie území mezi Karolinou a DOV – III

I dnes se podíváme na pokračování kolem vytvoření „Studie území mezi Karolinou a DOV“.

V celé takto zmatečně vypsané veřejné zakázce přes Vánoční svátky musíme jít hierarchicky výš, než je Magistrát města Ostravy. Konkrétněji na Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, které je poskytovatelem dotace.

V zadání veřejné zakázky se píše:

Zhotovitel bere na vědomí, že plnění z této smlouvy je ze strany objednatele financováno z dotačních prostředků poskytnutých Ministerstvem pro místní rozvoj, a to v souladu s Rozhodnutím o poskytnutí dotace identifikační číslo 117D083000006 ze dne 11.12.2020, Program 11708 – Podpora revitalizace území, podprogram 117D083 Tvorba studií a analýz možností využití vybraných brownfieldů.

Hledali jsme tedy na webu Ministerstva vnitra. V podsekci s názvem „Podpora a rozvoj regionů“ je několik záložek dotačních titulů.

Logicky jsme vypsaný dotační titul hledali v záložce Podpora revitalizace území 2021. Zde se však pouze nachází podsekce „Demolice budov v sociálně vyloučených lokalitách

Vypsaný dotační titul se totiž nachází v záložce „Podpora revitalizace území 2020„, podsekce „Tvorba studií a analýz možností využití vybraných brownfieldů„.

Zde se můžete dočíst následující:

Cílem podprogramu je podpořit vypracování podkladů pro revitalizaci území u obzvláště složitých nebo rozsáhlých brownfieldů, které jsou doporučeny k financování vládou ČR.

Lhůta pro doručení žádostí:
Zahájení příjmu žádostí: 15. listopadu 2019
Ukončení příjmu žádostí: 14. února 2020

Na konci stránky se však nachází odkaz „Seznam evidovaných žádostí  [ XLS, 66KB ]„, ve kterém jsou uvedeny projekty, které jsou přihlášeny v současné výzvě. Která rozhodně nekončí 14. února, když měla být vypsána v prosinci 2020.

Ostrava rovněž ve středu publikovala na sociálních sítích informační příspěvek o vypsané zakázce na zpracování studie, což je velmi fajn.

zdroj: mmr.cz

Související články


Komentáře

  1. Mark :

    A někdo tady čekal, že to je jinak? Tedy že se to dělá včas a s péčí řádného hospodáře?

    Thumb up 6 Thumb down 2
  2. Tonda :

    By mě zajímalo koho jste n*srali, tím upozorněním :-D Chce to sledovat…Buď jsou absolutně neschopní (dost možné) nebo je to účelově připravené na projekt od „kámoše“ :(

    Thumb up 2 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.