STC – foto z výstavby

Přinášíme Vám exkluzivní fotografie z výstavby STC, neboli Science and Technology Centra v Nových Vítkovicích. Za fotografie velmi děkujeme čtenáři Nimrod !

Související články


Komentáře

 1. kAcZiQ :

  Jsem hodně rád ze celý projekt Nové Vítkovice :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Balde :

  jj doufám ze ted jeste zamakaji na tech volných plochách, chodniky stromy, nejake to zbytecne zelezo dat jeste pric aby to vypadalo ciste ten prostor, nebo aspon me by se to tak libilo vic

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. LP :

  Výborně! Ještě jak píše Balde a napojit na Karolinu a ideálně nějak i na Ostravici

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Headfox :

  To je bomba!!! :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Nimrod :

  Na volných plochách se taky pracuje, ale nezapomeň te, že se jedná o areál NKP, takže veškeré zasáhy a odstraňování lze jen pod dozorem NPÚ. Ale i tak je to dost otevřené, když to srovnáte se stavem třeba před 5 lety. Přijďte se podívat na Coloursy a uvidíte i super zelené plochy!!!
  Jinak stavba prakticky nové městké části nejde ze dne na den, takže ono to „zamakají“ musíme brát v horizontu dalších 3-5 let. Důležité, aby se t am neučili chodit lidi, bez nich to nebude mít smysl!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Balde :

  a pravě proto by bylo super kdyby se tam povedlo postavit, vědeckou knihovnu, a nejake univerzitni budovy, a k tomu volnemu prostranstvi jeste, libi se mi prave jak je to na te studii od pleskota kde josu vlastne jen naznecene ty toky – potrubi a tak, chtelo by to zredukovat a to co zustane pekne natrit :D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Nimrod :

  Natřít? To ne! to by pak ztratilo svou krásu a půvab starého. Knihavna y se mi tam taky líbila, ale to bychom se museli obrátit Kraj, snad se po volbách vymění vedení, které bude trochu inteligentnější :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Balde :

  Nimrod: dulní vež je taky zrekonstuovaná a nově natřená a dost se tam hodi

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Hynek [msstavby.cz] :

  Nimrod: ty zelene plochy jdou docela dobre videt i z vlaku, dneska jsem jel kolem (a opet politoval festivalove navstevniky, kteri budou stanovat hned vedle brzdicich vlaku, takze od 4h rano budou mit budicek kazdou hodku..)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Tomas T. :

  Hynek [msstavby.cz]: kdyz jdete na festival tak ve 4 hodiny rano jeste nechodite spat :-D :-D takze je to ani nebude budit :-D :-D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Hynek [msstavby.cz] :

  Tomas T.: proste hudebni program konci ve 3 a plynne na nej navazuje jizdni rad vlaku od 4 :) tzn je celkem jedno, kdy jde clovek spat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Martin [msstavby.cz] :

  Opět mne zaráží a překvapuje, kolik lidí si stěžovalo že ten a ten obchod nebude na Karolině ( doufám, že něco podobného se neobjeví u přestavby Avionu ) a jak málo lidí je nadšených, že začala realizace tak skvělého a přínosného projektu jako je STC ( jasne, každý hned nedává najevo nadšení komentářem, ale i tak… )… :o)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Balde :

  martin [msstavby.cz]: neboj to se rozjede az bude neco videt :D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Hynek [msstavby.cz] :

  martin [msstavby.cz]: ale nemuzes prehlednout, ze nejvice teseni a pochval sklidil tenhle projekt. navic bych ten internet neprecenoval, nejvetsi pochvalou bude, kdyz to bude fungovat z pohledu navstevnosti a vytizenosti prostor, to je to, co se pocita a ne, jestli lidi jasaji nebo nejasaji pri stavbe u nas v komentarich (navic na fotkach vidi zatim jen diru v zemi..).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Hynek [msstavby.cz] :

  +clanek na denik.cz „Kdy přivítá první návštěvníky „největší industriální zrcadlo na světě“ ?“: http://goo.gl/1902d

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. pet :

  nevíte někdo,jestli budou na stavbě jeřáby?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Nimrod :

  pet: Ano budou, již za pár týdnů

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. marian :

  pro jeřábofily: včera tam jeden vyrostl :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 19. Nimrod :

  marian: Kdepak ten už tam stojí přes týden, tento týden bude dokončen druhý!

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.