Komentáře

 1. MM :

  Byl jsem se tam ze zvědavosti podívat, protože inzerují za poměrně zajímavé ceny. Dům jako takový není špatný a myslím, že do okolí zapadl. Problém bude vyšší hluk, nečekal jsem to, ale doprava z Bohumínské a hlavně z mostů je slyšitelná. Byty s výhledy na město jsou na tom o poznání lépe, než byty na druhé straně. Tím, že je za domem svah, neměl jsem z toho dobrý pocit. Do bytu vám vidí každý, navíc tam nezasvítí slunce. Poslední věcí jsou tři garáže přímo naproti domu, nevím, ale developer se měl domluvit a garáže odkoupit, vypadá to „divně“… Přeji úspěšný prodej a stavbu druhého objektu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. jrz :

  Pokud někoho zajímá, jak tam ty garáže straší tak http://goo.gl/maps/v2x1

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  tak asi se nedomluvili, ty garaze jsou tam od prvnich vizualu.. http://www.msstavby.cz/obytny-soubor-za-starou-elektrarnou-22-02-2010/

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.