Stavební úpravy budovy na parc.č. 3220/80

Aktuální fotografie stavebních úprav budovy v areálu dolu Hlubina, kde by měla vzniknout kreativní akademie. Stavba však stále není dokončena.

Související články


Komentáře

 1. HÚ 190-12 :

  A kde skončila ta prosklená nástavba nad tou věží, když se to tady v minulosti propagovalo? Ta už se realizovat nebude? Projekty jsou fain, ale realizace je jiná.

  Thumb up 13 Thumb down 0
 2. Mx :

  Exkluzivní skleněná nadstavba nikde, opět jen na papíře při prezentaci veřejnosti. https://www.msstavby.cz/stavebni-upravy-budovy-na-parc-c-3220-80-23-06-2020/ No aspoň něco, když už nic.

  Thumb up 1 Thumb down 3
 3. aggu :

  Dobré to je.

  Thumb up 4 Thumb down 3
 4. Mx :

  Aggu: dobré je jedině to, že to je. Špatné je to, že to opět není světové, jak jsme se namlsání z obrázků těšili. Ačkoliv vlastně, co jsme vlastně čekali…

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. Marthin :

  V pátek jsem jel kolem a snad se na stavbě pracuje, když tam i večer svítili. Je to dobře! Této stavbě velmi fandím a moc doufám, že vyjde podle původního plánu i s asymetrickou kostkou nahoře.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.