Rezidence Nová Karolina – foto z výstavby

Fotografie Rezidence na Karolině vyfoceny z terasy Fora. Poslední čtyři fotky jsou od čtenáře, za které velmi děkujeme !

Související články


Komentáře

 1. Vazzy :

  Jsem zvědavý na nájemce těch spodních prostor, zatím to vypadá na kavárnu Julius Meinl, bude super, jestli bude ten bulvár žít z obou stran

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  Kavárna Julius Meinl bývala tam, kde je teď Student Agency na rohu na Nádražní – ten řetězec ještě funguje? Bylo by to skvělé…!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Martin [msstavby.cz] :

  Vazzy: Prý běžné obchody jako papírnictví, řezník apod.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. PetrP :

  Nevím kam to dát, tak to dávám tady… nevíe co tohle je za vizualizaci a kde to má být??? Vypadá to suprově a investor je Passerinvest…

  http://www.cmc-architects.cz/works/urban-center-environments/ostrava-karolina/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  PetrP: zrejme ta vyskova budova z puvodniho navrhu.. ta se tak ruzne objevuje a neobjevuje na ruznych mistech.. tezko rict, kde je ji konec..
  http://www.msstavby.cz/puvodni-soutezni-navrh-nova-karolina-22-03-2012/
  http://www.msstavby.cz/nova-karolina-celkova-studie-16-11-2010/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Tomas T. :

  Jo bude to ona…. za tim je karolina park. Ale ta vyskova budouva je v planu az snad uplne nakonec… takze to je opravdu jen fikce.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  PetrP: To je jeden ze starých soutěžních návrhů. S nynějším plánováním nemá nic společného. Ikdyž s výškovou budovou se počítá taky, výhledově.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. LabBrab :

  Přesně tak, je to původní soutěžní projekt PasserInvestu na zástavbu Nové Karoliny, ten ale nezvítězil, takže je ta vizualizace naprosto bezpředmětná.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. pet :

  jeden malý dotaz…..nemělo být nejvyšší patro v kancelařké budově propojeno?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Martin [msstavby.cz] :

  pet: Už se to tady řešilo.. stavba ještě není u konce…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Vazzy :

  pet: Mělo viz. http://www.nova-karolina.cz/filesystem/multi_podklady/vizualizace/nova_karolina_park_06.jpg a věřím tomu, že bude, protože ukončení podlah nejvyššího patra v místech, kde se to mělo spojovat je jiné než u ostatních, takže to snad nějak přemostí…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. mm :

  Když se podíváte na zeleň mezi cestou a Karolínou, tak tam jsou stromy vysazeny tak, aby se v případě výstavby výškové budovy nemuseli odstraňovat. Uprostřed totiž není ani keřík. Jinak by mě vcelku zajímalo, jak se bude osud dalších etap vyvíjet, protože tato etapa je pomalu u konce. Také nevím, snad to někdo tady napíše, jak bude propojena cesta dál směrem na Černou louku, zda kolem trojhalí půjde do podzemí, nebo povede až za trojhalím, budou tam přece později jezdit trolejbusy. Také by mě zajímalo, co se bude dít s tou elektrárnou vedle trojhalí, zda to příjde odstranit, či zachovat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Vazzy :

  mm: s tou výškovou budovou jsem skeptický, na starší vizualizaci sice byla http://kuc.cz/d7sdp6 ale na té nejaktuálnější už je tam jenom betonový plácek http://kuc.cz/ze0nhk Jinak, co se týče ukončování Fáze I, tak Fáze II zahrnuje snad jenom tu další administrativní budovu za Forem a s ohledem na malou poptávku bych to zas tak brzo se stavbou neviděl…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Tomas T. :

  Vazzy: Ty veci uz byly zvereneny, faze 2 je administrativni budova a dalsi byty, aby se pokracovalo v dotvareni namesti. A pry se zacne tak za 2 roky. Zatim neni duvod proc zacinat s dalsi etapou, kdyz vlastne neni doresena ani ta prvni. Doresena myslim vyuzita najemci …. A nutno rici ze souhlasim, neni duvod proc stavet dale.
  Rekonstrukce trojhali neni v zadne z etap, a bude probihat od leta nezavisle. O rozvodne nevim nic….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Balde :

  chtěl jsem se zeptat jak je to s těmi byty všude na stránkách uvádějí počet 242 bytových jednotek ale jak pocitam tak jich maji v nabidce jen 148 plus minus z toho 61 prodanych nebo rezervovanych tj. něco přes 41%

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. PetrP :

  Což je myslím hodně slušné číslo…. Pro škarohlídy ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Martin [msstavby.cz] :

  Balde: Některé bloky jsou cele rezervované pro jiné firmy nebo tak nějak. Proto nejsou v nabídce všechny byty. Zkusím zjistit více.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.