Rezidence Nová Karolina – foto z výstavby

V tomto článku najdete nejenom fotky Rezidence Nová Karolina a nově otevřených obchodů (lékárna, pekařství, květinářství, řeznictví,…) v přízemí, ale také fotky aktuálního stavu „Trojhalí“ a zahrádky nově otevřené restaurace Coloseum na terase Fora. Je k vidění i foto unikátního Centrálního zdroje chladu.

Za fotky děkujeme čtenáři!

více info o Centrálním zdroji chladu: elektro-projekce.cz, dalkia.cz

Související články


Komentáře

 1. Tomas T. :

  Ta rezidence se mi libi cim dal vice… myslim ze tam bude hodne prijemne bydleni…..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Headfox :

  Tohle ( http://www.msstavby.cz/wp-content/uploads/2012/06/DSCN7361.jpg ) je nejspíše klimatizace od obchodního centra že?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Nimrod :

  Headfox: Víceméně ano, ale správný termín je centrální zdroj chladu

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. shkenny :

  Ty Ostravar slunečníky jsou strašidelné… brrr

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  Headfox: nad mapkou jsou odkazy na popis

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. aldik :

  Bydlení tam jistě bude dobré, ale ještě tak na něho mít. :-) Ale za ty prachy, bych asi šel jinam v Ostravě.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Balde :

  aldik: a kam ?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. PetrP :

  Tak já myslím, že ceny jsou na přijatelné úrovni…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. thrpst :

  S těmi slunečníky Ostravar to trochu nedali.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. centos :

  Ty se slunečníky vypadají fakt strašně, ale to celá ta budova, takže je to už jedno. Líbí se mi ale ta zeleň za těmi byty; těším se, až ta oblast bude hotová.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. honza :

  Škoda, že pravá část (OC) svou hmotou przní podle mě velmi povedenou levou část (kanceláře, byty). Kancelářská budova a byty jsou velmi pěkné + je super, že dole jsou ty obchůdky a služby, ale to OC se svoji obludnou mohutností se mi prostě hnusí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Tomas T. :

  honza: ja myslim ze OC je udelano hmotovne dobre. Podobna hmota totiz bude stat hned vedle …. ta dalsi kancelarska budova v druhe etape. Cili zase tak bit se to nebude.
  A vezmeme-li si to z historickeho hlediska, tak zde v tomto miste vzdy stala budova s obrovskou masivni hmotou (byvale pradlo). Navic az postavi stin, tak to bude na sebe prijemne navazovat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. LP :

  Tomas T.: opravdu si myslíte, že ta kancelářská budova tam vznikne? Je tam dětské hřiště a poměrně hodně zasazených stromů… Jinak celá oblast začíná pomalu ožívat, dole, pod těmi byty je otevřena kavárna s venkovním posezením a celá oblast začíná působit příjemným, až neostravským dojmem. Budu rád pokud se bude realizovat vše co je slíbeno…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. mm :

  Tomas T.: Tak tento názor jsem ještě neslyšel, nezní vůbec špatně. Konečně jeden i pozitivní.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Martin [msstavby.cz] :

  LP: Ta kancelářská budova tam bude, ale nebude to hned. Proto tam je jen asfaltový hodníček..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. centos :

  LP: Další kavárna a tentokrát ne v OC? Skvěle. V posledních pár letech (3?) jde kavárenský život v Ostravě hodně nahoru, z toho mám radost. V centru se jich několik otevřelo a přibývají další. A to nás ještě čeká Elektra. Paráda.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Makina :

  je fajn, že tam mají první centrální zdroj chladu v republice, ale stejně je tam na zdechnutí… (aspoň v úterý bylo venku líp jak vevnitř)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. Tomas T. :

  LP: Tak jak jsme jiz zde psal, tak MD jedna o zahajeni a podobe dalsi etapy. V te ma byt zminena kancelarska budova a dalsi byty. Aspoň podle planu ktery je na internetu http://www.nova-karolina.cz/filesystem/multi_podklady/vizualizace/vizualizace_nova_karolina_popis.jpg Ta vizualizace je samozřejmě jen vizualizace, ale myslim že alespoň naznačuje jak to bude vypadat hmotově.
  Z toho lze usuzovat, že zase tak bit do oči to forum nebude, protože ta nova budova na něj bude navazovat. A ono i kdyby se kancelare zacaly stavet az za 5 let, tak je to porad jen docasny stav kdy je to forum takto predsunuto pred okolni zastavbu. A ta dětska hřiště myslim stoji vedle te budovy ne? Takže překážet nebudou. Co se tyce tech stromu, tak ty se daji kdykoli presadit a aspon uz zasadite na to budouci misto pekny vzrostly strom.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.