Podnikatelský inkubátor Tempo – zahájení prací

S největší pravděpodobností, začala na místě po bývalých garážích ČSAD na Fifejdách stavba Podnikatelského inkubátoru Tempo ( dle dokumentu EIA ). Jedná se o budovu se čtyřmi-nadzemními podlažími. Na revitalizovaném území již vznikla prodejna Harley Davidson. Za fotky od čtenáře velmi děkujeme !


Související články


Komentáře

 1. Tomin :

  Tak to je good. Obával jsem se, protože jsem slyšel, že pozemky nevlastní město, že se tam bude rozšiřovat futurum, ale toto mě teda potěšilo. Sice tam pořád bude spousta volného místa, ale teď už asi nehrozí to futurum. Hlavně se už konečně s tímto mnoho let chátrajícím areálem začíná něco dělat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  To je tam takový humus?!?! To jsem vůbec nevěděl, že to tam je tak škaredé! Moc tedy fandím zástavbě, navíc takto bohulibé, je super, že se to snad rozjíždí!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. mm :

  Summerboy: Souhlas, takže vracím pivo a dík.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. milanbobo :

  …..na vybudované přístavbě vedle Furura kde dnes stojí obchdy slibovala stavební spol. , že vybudují hřiště a park pro část obvodu Fifejdy III pro skatebory , bruslaře a jiné za poskytnutí pozemku pro stojící Futurum. Pak se něco proslýchalo ,že to bude na tomto místě a jak vydím tak se to zase zabetonuje. No jen tak dál , je vydět jak se myslí na další generaci dětí a mládeže která nám vyrůstá na zdejším sídlišti. Tak bude dále využívat jedno hřiště vedle byvalé autoškoly a potloukat se po lavičkách vykuřovat a popijet. Jedno co ně těší ,že tam nebude Kauflang nebo TESKO. Ale měli by se na radnici asi zamyslet.

  Thumb up 0 Thumb down 3
 5. Martin [msstavby.cz] :

  milanbobo: Zástavba bývalých garáží ČSAD nijak nesouvisí s Futurem ( ne Fururem.. ). Podnikatelský inkubátor Tempo nezabere celou plochu bývalých garáží, ale jen část. Je možnost že nějaký park výhledově vznikne. Kdo ví.
  Chování mladistvých nijak neovlivní nějaký park. Z vlastních zkušeností …

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. marian :

  nevíte kdo to platí? kdyby město – že se tím už tři roky nechlubí jak podporují vědu a tyhle kecy?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Tomas :

  Zdravím, nemáte někdo informaci, zda bude stavba pokračovat? Nyní je prostředí doslova v katastrofálním stavu… :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Honza :

  Společnost Tempo training and consulting odstoupila od dotace, takže předpokládám, že výstavba se již nikdy nedokončí – tedy aspoň ne se současným majitelem.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Kača :

  Nevíte prosím komu patří ty pozemky? Děkuji

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.