Komentáře

 1. marian :

  podle jejich webu mají prodáno 40bytů, rezervováno je 30. cekově teda skoro 50procent zadáno. vzhledem k situaci na realitním trhu v ostravě docela úspěšný projekt.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Jiřík :

  Všiml jsem si pár doplňků na té pěší třídě ! Ta koule a ten válec zas nepusobí tak špatně :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Tomas T. :

  ty doplnky nemaji s forem nic spolecneho, to je projekt nejakeho umen a najdete to na vice mistech v ostrave. asi pred 3 roky to bylo v centru v brne.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Jiřík :

  Tomas T. : Ale i tak je to oživení docela a mě je fuk čí to je :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. marian :

  jiřik: obávám se, že to tam je dočasně. podle těch fotek soudím, že jde o díla pana sušky, který má momentálně v galerii gvuo výstavu a jeho kusy jsou i před elektrou – je to pěkné, ale asi jenom dočasu :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Tomas T. :

  marian: samozrejme, je to putovni vystava ktera jak jsem psal byla pred casem v brne. Takze nevidim duvod pro by nemohla objizdet i jina mesta. bylo by to celkem sobecke.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Miv :

  Sobecké je silné slovo. Není nic špatného chtít umístit nějaký umělecký výtvor na jedno místo, kde se hodí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Jiřík :

  No ale před časem bylo někde psán, že ta pěší třída má být protkána sochami? Z toho nakonec sešlo ?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Nimrod :

  50%??? To je nějaké špatné číslo, když bytů je cca 240 ne? A jestli teda mají 70 bytů nějak zadaných (ať už prodaných nebo rezervovaných), tak je to dle mého něco mezi 25-30%. Ale jinak souhlasím, že to není špatný výslsedek

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Tomas T. :

  Miv: no tak s tim mate pravdu. ale jednak ta vystava urcite nebude v ostrave koncit (a rozbijet celek vystavy je asi podivne), a za dalsi by to dilo musel nekdo odkoupit, protoze nyni je to jen zapujcene na vystavu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. marian :

  nimrod: v této tabulce pro výber bytů je 147bytů: http://www.rezidence-novakarolina.cz/vyhledavani.html

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. MM :

  Jsem rád, že stavba je už u konce. Jsem zvědavý ohledně parkování. Podle předposlední fotky soudím, že opět někteří majitelé aut, by nejraději do kavárny vjeli autem. To stejné je na nově opravené ulici Tyršova. Auta stojí na chodníku jako by nic. Je to otřes co si dnes řidiči dovolí, zvlášť ti s lepšími auty. Je zajímavé, že mají na drahá auta a vysedávání v kavárně, ale zaplatit si 20,- za hodinu parkování je pro ně nepřijatelné. Stejné je to na Stodolní. Naopak „normálnější“ auta si to prostě nedovolí…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. mm :

  MM: Souhlasím s Vámi. Pěkné fotky, pěkná kavárna, docela dobře se tam sedí, škoda jen, že se tam kouří, ale ty vozidla, která najela skoro až ke stromkům to celé hýzdí, měli by začít tuto situaci řešit. Nebude dlouho trvat a dlažba začne pracovat.vTy auta tam prostě nemají co dělat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Nimrod :

  No já to říkal už dávno, že městskou policii by měli zrušit, stejně nic nedělají, jen hlídají přechody před školama. Snad se na to zaměří i státní příslušníci VB

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. acdlcia :

  marian: Nabízené byty jsou pouze z bloků D,E,F,G,H,I,J to znamená že byty z bloků A,B,C,K,L teprve do nabídky přijdou.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. acdlcia :

  MM: Boháči si prostě myslí že můžou všechno a čím větší buržoust tím větší skrblík „nezbohatl jsem tím že bych vypisoval kvanta šeků“.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 17. Martin [msstavby.cz] :

  Co jsem se bavil s prodejcem bytů, tak sekce A,B,C jsou rezervovány pro velké firmy. Nevím jestli to stále platí. Ale je fakt, že drtivá většina velkých bytů v rezidenci je vyprodána.
  Mimoto II. etapu Karoliny projektuje ostravská kancelář PROJEKT STUDIO a prý již brzy se můžeme těšit na vizualizace.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. Jirka :

  Hlavně bych řešil otázku rozšiřování určité menšiny do Karoliny. Když sedávám v Red Spoon Cafe (mimochodem vynikající kavárna), tak řvoucí skupinka „italů z Přívozu“ je maximálně obtěžující. :-(. A představa, že bych dal 2 mega za byt a pod nim by mi takové skupinky řvaly, sprostě nadávaly by mě lezlo krkem :-/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 19. pet :

  Jediné vytknutí obchodní centra je strašně slabá starost o trávu a venku by taky mohlo přibýt pár „květináčů“.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 20. Martin [msstavby.cz] :

  Ze 150 bytů je prodáno 42%. A to je lidé viděli jen na obrázcích. Zajímavé je, že jako první si kupci rozebrali nejdražší, nadstandardní mezonetové byty s terasami v horních patrech, které stály až 6 milionů korun. A hned po nich si lidé naopak zamluvili všechny malometrážní dvoupokojové byty s kuchyňským koutem za ceny kolem 1,5 milionu korun.
  „Věříme, že zájem bude i o další typy bytů za dva až čtyři miliony. Hodně lidí zatím čeká na to, až se budou moci podívat dovnitř. S prohlídkami začneme nejpozději v polovině srpna,“ dodal David Pfleger z firmy Gemo, která rezidence staví.
  http://goo.gl/eDLv9f

  Thumb up 0 Thumb down 0
 21. Balde :

  martin [msstavby.cz]: aktualne 70,7% prodáno, tj. 51 ze 147 neprodáno, plus ten blok uprostřed a vzadu nebyl dán do prodeje, takze to typuju tak na 50% i když nechapu proc dva bloky nejsou v prodeji

  Thumb up 1 Thumb down 0
 22. Marti :

  mm: Stejně jako pro většinu ostatních návštěvníků, slouží i parkování na pěší zóně hlavně k tomu, aby se někdo předvedl v postsovětskobalkánském stylu „Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás na to má?“ :-). Na co by jim bylo schovat auto do podzemní garáže?! Tam se na něj přeci zlatokopky ani čumilové nechytí!

  Thumb up 2 Thumb down 0
 23. Balde :

  Marti: taky me tim serou

  Thumb up 1 Thumb down 0
 24. robert :

  Marti
  Váš komentář mě už podruhé pobavil. Ten sarkastický nadhled tady leckomu chybí. Měj te se ;-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.