Revitalizace objektu Budovy zásobníků

V Dolní oblasti Vítkovice byly zahájeny práce na obnově a znovuvyužití dalšího průmyslového objektu.

Předmětem jsou stavební práce spočívající v celkové revitalizaci budovy zásobníků (velín koksovny) v rámci projektu „Revitalizace objektu Budovy zásobníků (Velín koksovny)“. Budou provedeny vyklizovací a bourací práce, stavební úpravy, připojení na inženýrské sítě, odstranění přístupových bariér, vybudování sociálního zázemí a zabezpečení objektu. Po dokončení stavebních prací bude tento objekt zpřístupněn veřejnosti v rámci pravidelných prohlídek.

Související články


1 komentář

  1. balde :

    jen tak dál

    Thumb up 14 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.