Galerie GDM Contemporary

V Dolní oblasti Vítkovice vznikla nová galerie současného umění.

Galerie GDM Contemporary se charakterizuje jako platformá pro prezentaci, prodej a komerční zhodnocení současného výtvarného umění s primárním zaměřením na středoevropský prostor, výběrově také na další oblasti (USA, Kanada, Japonsko).

Galerie GDM Contemporary volně navazuje na výstavní projekty realizované na Dole Michal v Ostravě a na externí výstavní projekty, které iniciátoři otevření galerie GDM Contemporary realizovali v jiných tuzemských a zahraničních institucích v letech 2017 až 2022. Po ukončení spolupráce s Dolem Michal se tyto aktivity přesouvají do nového prostoru v Dolní oblasti Vítkovice. Mění se institucionální schéma – GDM Contemporary se stává soukromou galerií.

Aktivity galerie můžete sledovat na facebookové profilu GDM Contemporary

zdroj text: eprogram.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.