Rekonstrukce zastávky Kotva

Fotografie zachycující rekonstrukci tramvajové zastávky Kotva, zatravnění tramvajového pásu a úpravy zastávky Zábřeh-Vodárna.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. Johanes :

  Chvalabohu, ze jim dosla ta modra barva.

  Thumb up 13 Thumb down 2
 2. adamous :

  Zajimalo by me, jestli je soucasti opravy i rekonstrukce vsech okolnich chodniku. Zatim co jsem tam kolem sel, tak je to kombinace noveho-stareho a nektere ty kachlicky jsou v zalostnem stavu. Jedna z veci, ktera se podle me moc nepovedla, je, ze ty tramvajove pristresky na zastavce Zabreh vodarna jsou strasne male, tak max pro 4 lidi, na muj vkus je to hodne pidi.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. adamous :

  adamous: I kdyz na fotce ty pristresky vypadaji celkem ok, tak mozna se mne to jen zdalo. Jeste jedna vec by me zajimala a to je, jestli se bude opravovat i ten maly kousek toho parciku u Kotvy, kde stoji to verejne WC, tam by si to taky zaslouzilo upravit.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. davidb :

  https://twitter.com/ZBajgarova/status/1388055284472504322

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. marie :

  Bajgarová: „Převzali jsme dokončenou stavbu“.???
  Tož nevím, před hodinou (11,30) tam chlapci pokládali zámkovku….

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. DRJPJR :

  davidb: Tweet p. náměstkyně úplně postrádá nadšení 😉

  Thumb up 1 Thumb down 1
 7. adamous :

  DRJPJR: No, byl jsem se tam projit a ty znicene chodniky od tezke techniky, to tam jako zustane? Jestli neni v planu nejaka obmena v dalsi fazi, tak takove opravy, to je solidni kocourkov.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 8. marie :

  adamous:
  Nebojte, minulý týden to hezky zaflikovali asfaltem👍🏻 . Na pořádnou (doufejme) opravu dojde ve III. etapě. Ale kdy bude, to se zatím neví. Snad byste nechtěl, aby se to udělalo všechno při jednom bordelu? Idealisto 😊!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. okkac :

  Je v plánu mezi tramvajový pás položit travnaté pásy, jak se udělalo na mostech u Náměstí Republiky, tak na Dr. Martínka v Hrabůvce? Protože to zatím vypadá, že se jen nahrnula hlína a nechává se to zarůst náletovou travinou a plevelem. :/

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.