Rekonstrukce křižovatky Kotva

Na stavbě probíhají zemní práce a realizace prvních základových konstrukcí.

Související články


Komentáře

 1. Fanda :

  Martin (msstavby.cz)A co s tím?To aby lidé věděli, kteří tam bydlí, že o tom ví i Martin (msstavby.cz).O tom si i vrabci cvrlikáji na střeše, že je rekonstrukce křižovatky Kotva.Radeji napiš zjisti něco k proluce Švabinského, která je na webu města na prodej.Nebo i k proluce Smetanovo náměstí,kde 31.7 skončila výzva k podání nabídek.Pozdeji budu ještě reagovat na tvůj komentář zrána.Jinak zde na Tvém webu zveřejňovat informace měsíc staré,v případě včerejší Černé kostky,je řekněme slušně podivné.Mozna to bude i tím,aby jsi si dokázal že jsi nejchytřejší.

  Thumb up 9 Thumb down 43
 2. Brzda :

  Fanda: Pokud jste chytřejší, zjistěty ty informace o prolukách sám a dejte je nám čtenářům k dispozici.
  Za fotky jsem rád. Sice vím, že rekonstrukce probíhá, ale nebudu tam každý týden jezdit se podívat jak to jde. Od toho je web, aby ten kdo má tu možnost se s ostatními podělil o fotodokumentaci…..

  Thumb up 26 Thumb down 4
 3. Rdm :

  Fanda: je to web o stavbách a ty mají i nějaký průběh, ne každý tam bydlí nebo denně projíždí, aby to viděl. Mne to třeba zajímá, že vás ne, je vaše věc.
  Jak chcete psát o něčem s čím se nic neděje, jestli 31. 7. skončila lhůta pro podávání nabídek, tak počítám, že ještě nebyly ani vyhodnoceny a informace o Černé kostce, byly zveřejněny na webu Ostravy 18. 8., takže jaké měsíc staré?

  Thumb up 18 Thumb down 3
 4. Martin [msstavby.cz] :

  Fanda: Tohle se dá aplikovat na všechny zdejší články :)

  Thumb up 9 Thumb down 4
 5. Crazym :

  Fanda: Hele troubo, když ti to tu ještě více zvyšuje Tvoji frustraci, tak si ji běž léčit někam jinam, tady se Tvá genialita díky těm zastaralým informacím jen zhorší :-)

  Thumb up 20 Thumb down 9
 6. Fanda :

  Crazym: Raději sledej jaký je stav trávníku na masarykaci,nebo jak vypadá veřejný prostor před tvým barákem.Denne o tom informuj, jestli postupují správně,podle tebe.

  Thumb up 6 Thumb down 24
 7. Fanda :

  Rdm: Když se lépe podíváte, pozorně si to přečtěte, tak zjistíte, že to publikovali na Idnes 23.7.A když si to spočítáte,tak to bude skoro měsíc.Kdyz nevěříte,tak si zavolejte do redakce,dal bych vám i kontakt na člověka, který to publikoval,ale nechci aby jste se zesměšnil svým dotazem.Jinak proti vám nic nemám, máte dobré názory,ale né pokaždé,tak když něco napíšete tak si to v první řadě ověřte.

  Thumb up 1 Thumb down 16
 8. Crazym :

  Fanda: Tpc, tak teď jsi mě setřel jako malého synka troubo, úplně se klepu strachy :-) Pověz nám ještě něco o muslimech.

  Thumb up 6 Thumb down 12
 9. Rdm :

  Fanda: když si přečtete nadpis, tak ten článek je o územním řízení a to se na webu Ostravy objevilo 18. 8., ty informace z článku na Idnes jsou jen logickým doplněním

  Thumb up 8 Thumb down 0
 10. Fanda :

  Rdm:Jak to myslíte?Na webu Ostravy se to objevilo 18.8,ty informace z článku na Idnes jsou jen logickým doplněním (vyšlo to na Idnes 23.7.2020)

  Thumb up 1 Thumb down 1
 11. Martin [msstavby.cz] :

  Fanda: Zpráva na ostrava.cz vyšla 17.7. (https://www.ostrava.cz/cs/o-meste/aktualne/stat-podpori-koncertni-sin-i-vedeckou-knihovnu)

  Článek na idnes.cz vyšel 23.7., tedy později než zpráva na ostrava.cz
  https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/ostrava-moravskoslezsky-kraj-cerna-kostka-knihovna-bily-stin-koncertni-hala.A200718_560067_ostrava-zpravy_jog

  Až 15.8. vyšel článek na např. na archiwebu https://www.archiweb.cz/n/domaci/rozvoj-knihovnictvi-si-do-roku-2027-vyzada-17-8-mld-kc Píše se však bohužel jen o knihovnách. Financování Bílého stínu stále nejisté.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 12. Fanda :

  Martin (msstavby.cz) Proč oslovujes mne? Já o tom vím.Nic jsem nepsal o tom, že se to objevilo na webu Ostravy 18.8.Vysvetli to tomu,kdo to tvrdí.

  Thumb up 0 Thumb down 4
 13. Fanda :

  Martin (msstavby.cz) Tyto dvě stavby,MSK a koncertní síň, jsou jisté,leda že by došlo k situaci,kterou nelze ovlivnit.Ano, Bílý stín se zpozdí o 1-2 roky.Stejne není tento projekt zatím připraven na brzkou realizaci,ale je taktéž potřeba.

  Thumb up 1 Thumb down 5
 14. Rdm :

  Fanda: co jak myslím? Když si na webu https://www.ostrava.cz/cs/urad/uredni-deska/ dáte vyhledat „https://www.ostrava.cz/cs/urad/uredni-deska/“, vypadne vám informace o územním řízení Černé kostky a je u ní datum 18. 8. a o tom je ten daný článek. Martin tam po té pouze doplnil informace z článku na idnes, který vyšel před měsícem…

  Thumb up 2 Thumb down 1
 15. Daska :

  Nevite někdo jaký je termín dokončení rekonstrukce zastávek?

  Thumb up 2 Thumb down 0
 16. marie :

  Ze stránek DPO:

  „Od úterý 1. září 2020 (00:00 h) do odvolání, z důvodu rekonstrukce tramvajové trati a zastávek na ul. Výškovické, dojde ke změně organizace dopravy tramvajových linek č. 2, 6, 7, 11 a 15.
  Pozn.: přepokládaný termín ukončení listopad 2020.“

  Thumb up 1 Thumb down 0
 17. PetrP :

  Nevíte, jestli je součástí rekonstrukce i prostor před celým areálem Kotvy? Nyní je to skoro celé rozkopané, až na chodník, který je nejblíže obchodním jednotkám. Je to logické, udělat to při jednom, takže to vlastně asi neklapne, že?? 😁😁

  Thumb up 2 Thumb down 0
 18. MareK :

  PetrP: chtěl by jsi moc, bohužel koordinace staveb je v Ově triskní

  Thumb up 1 Thumb down 0
 19. adamous :

  Estetizace a výměna městského mobiliáře: https://fajnova.cz/projekt/estetizace-a-vymena-mestskeho-mobiliare/

  Thumb up 2 Thumb down 0
 20. davidb :

  adamous:
  Krásné.
  Mě se to zábradlí s nápisy moc líbí už na Bohumínské.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 21. adamous :

  davidb: Mne taky, jen doufam, ze to vydrzi v nejakem peknem stavu co nejdyl. Pozastavil jsem se ale nad jednou veci a to, ze na jedne fotce by meli lidi sedet pod pristreskem z obou stran, takze budu treba v desti sedet smerem k silnici a budou na me pekne cakat projizdejici auta. Doufam, ze to je jen nejaka chyba v nakresu.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 22. davidb :

  adamous:
  Aha, dobře je to vidět na třetím obrázku.
  To je blbost! To se tak hodí k Elektře, nebo někde k nádraží, ale ne u cesty.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 23. Martin [msstavby.cz] :

  To umístění přístřešků je špatné. Je to moc blízko k nástupní hraně. Budou tam vznikat tlačenice. Je to poměrně frekventovaná zastávka.

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.