Komentáře

 1. chybí cedulka :

  Která firma to staví? Ať víme, kdo to zpackal :D
  8 vodárenských poklopů na 1 metru čtverečním, bomba! :D

  Thumb up 10 Thumb down 1
 2. JSjr. :

  chybí cedulka: Firmy staví podle projektu, hledal bych tedy spíše projektanta. Stavební firmy rády zpackávají věci, které nejdou vidět. :)

  Thumb up 7 Thumb down 0
 3. MareK :

  chybí cedulka: Ty šoupata, to je krása, snad je nenapadne tu dlažbu řezat a zvolí kočičí hlavy a nebo nějaký velký poklop.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. Pepa :

  Betonovější / zadlážděnější než jsem čekal. Prima posezení v letních vedrech to bude. Kdo si koupí v hnusné Bille naproti vajíčko, bude si na kameni možnost udělat omeletu.

  Thumb up 9 Thumb down 9
 5. thrpst :

  Za mě určitě palec nahoru. Další škaredé místo bude lepší.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 6. dolil :

  Vypadá to dobře. To místo bylo děsivé!

  Thumb up 5 Thumb down 0
 7. Rado :

  Pepa: Jo jenže chtít v Ostravě zeleň, o kterou se nikdo neumí starat nebo stará stylem, až je tráva vysoká po kontíky, někde i po kolena, tak děkuji nechci. Každopádně toto místo prokoukne, takže za mě palec nahoru.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 8. S200 :

  Rado: Nehledě na to, že je třeba si ujasnit, zda má být dané místo náměstím nebo parkem. Pokud to má být náměstí, pak zeleň by rozhodně neměla být dominantním prvkem.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 9. MareK :

  Škoda jen, že tam nešoupli podzemní parkoviště. Takhle budou ulice dál v obležení parkujících aut.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 10. aggu :

  MareK: Ano, to nejoceňovanější architektku široko daleko, nějak nenapadlo…
  Opět další řádek do seznamu imbecilních investic, a pár miliónů, které bude muset někdo inteligentnější v blízké budoucnosti spláchnout do záchodu.

  Thumb up 6 Thumb down 2
 11. MareK :

  aggu: Argumentem „architektky“ je, že podzemní parkování bude pod nově vybudovanou (kdy?) radnicí. Každému laikovi musí být jasné, že je snadnější budovat podzemní parkoviště pod volnou plochou/náměstím než pod administrativním objektem. Nemluvě o to, že takhle mohlo být pod úřadem parkoviště pouze pro potřeby úřadu/jeho návštěvníků a pod náměstím to mohlo být „záchytné“ parkoviště. Nu což, Ostrava/ČR. :-/

  Thumb up 9 Thumb down 1
 12. aggu :

  MareK: Snadnější i rozumnější. Opět pitomost městského obvodu – stejně jako MOaP plocha u GVUO.
  Mohlo se postupovat jako u Alšáku v Porubě, zakopat parking a definitivně na bambilion let uzavřít povrch náměstí. Ale na radnici v Čertově Lhotce si řekli ne. Aby měli čím pochlubit před volbami. Docela drahá sranda z cizích peněz…

  Thumb up 5 Thumb down 3
 13. mJožka :

  MareK: Laikovi je to jasné, člověk z oboru se zeptá… kromě omezeného výběru místa pro zřízení vjezdu a výjezdu z takových podzemních garáží (byť to by se jistě dalo v ul. Čelakovského řešit a stromy dorostou :) ), bylo kromě existence velké podzemní nádrže pod náměstím hlavní překážkou množství podzemních inženýrských sítí a to především sdělovacích kabelů. A přeložky optických kabelů nejsou úplně levnou záležitostí.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 14. JSjr. :

  aggu: V Porubě to zatím stojí na památkářích, kteří nejsou schopni akceptovat narušení sorely.. Aneb když člověk už něco vymyslí prakticky a účelně, ale narazí na úředníka. Není to památka, na kterou se jen chodí lidé dívat, ale i v ní žijí.. :-(

  Thumb up 1 Thumb down 0
 15. aggu :

  JSjr.: Předláždění náměstí (jako jediná – a pozitivní – viditelná změna při realizaci podzemního objektu) je narušení sorely? Vždyť těch domů by se stavba ani nedotkla.
  mJožka: Jak to jen jinde s těmi podzemními objekty dělají… Asi nemají žádné podzemní inženýrské sítě…

  Thumb up 6 Thumb down 1
 16. dolil :

  To samé, jak s výsadbou stromů na Nádražní. Kořeny by narusily sítě, rekonstrukce na to nemyslela…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 17. aldar :

  JSjr. Jenomže když je to vymyšleno hloupě, takže chvála bohu za toho památkáře, který má rozum.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.