Komentáře

 1. Adam (ten hodný) :

  jako neznalce mě napadá myšlenka … na druhé straně křižovatky se snaží obvod postavit obecní úřad, tak proč hergot pod náměstím není parkoviště?
  To je snazší a levnější ho stavět pod barákem? Můj rozum mi říká, ani snazší, ani levnější

  Thumb up 16 Thumb down 0
 2. Infoš :

  Adam (ten hodný): V klidu, Liana je „jenom“ architektka. Nemusí to fungovat, stačí že se na to dá dívat :D

  Thumb up 5 Thumb down 1
 3. Jann :

  Adam (ten hodný): Správná myšlenka. Jen tady to má pár objektivních důvodů, proč by to moc nešlo. 1) na náměstí jsou stromy, takže by se buď musely vykácet (to je nereálné), protože kopat pod nimi nelze, nebo by parkoviště bylo docela prťavé a to už tak výhodné není. 2) Z důvodu vedení dopravy by výjezd byl možný v podstatě jen do těch postranních, velmi úzkých, ulic – a to by opět znamenalo kácení stromů a likvidaci park. stání na povrchu, takže výsledek by tak trochu byl vylej-nalej, jen o mnoho dražší.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 4. Adam (ten hodný) :

  Jann: když si někdo řekne že to nejde, tak to ještě neznamená – že to nejde :)
  I kdyby tam udělají ‚jen tunel‘ s kolmým stáním po obou stranách, tak by se to stromů nedotklo, a zmizeli by 50 aut.
  Vjezd z odbočovacího pruhu od budoucí radnice, výjezd u bývalé spořitelny (slepá ulice).
  Já si to představit umím.
  Ale už je to úplně jedno.
  Janáčková dle mého v poslední době dělá kopanec, za kopancem …

  Thumb up 8 Thumb down 2
 5. hltač informací :

  Kdo staví, kdo je zodpovědný, termíny výstavby???
  Foťte i cedulky STAVBA POVOLENA, jinak je to tady vždy jen hromádka fotek bez jakýchkoliv informací :((

  Thumb up 1 Thumb down 6
 6. vlabra :

  Adam (ten hodný): Jestli komanči zbourali ten hostinec na Mariánském náměstí stejným způsobem jako lauby nebo domy naproti DPO, tak tam stejně asi budou muset trochu kopat. Nějaký čas jsem naproti DPO parkoval. Jednou jsem tam přijel vidím, že asfalt je v jednom místě podezřele propadlý, tak jsem radši zaparkoval dál. Vracím se z práce a vidím, díra jak do pr**le. Kouknu dovnitř a tam propadlá sklepní klenba. Ti chuji se při demolici ani neobtěžovali ty sklepy zbortit a zasypat a jen to přelili asfaltem. Takže je možné, že stavaři na Mariánském náměstí taky narazí na nějaké překvápko. Přeci jen, byl to hostinec, tak měl nějaké sklepy na uskladnnění piva a potravin.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.