Komentáře

  • PetrP 01.11.2016  ●  15:30

    Realizace??

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • marie 01.11.2016  ●  18:56

    Doufejme, že to nebude současně s mosty přes Rudnou (slibované zahájení 2017). To bychom se nasmáli.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • O.O 01.11.2016  ●  20:16

    Plus za odbocovaci pruhy doleva.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1
  • aldik 02.11.2016  ●  08:41

    Jakože konečně tram zastávku směrem na Výškovice čeká rozšíření, doplnění zábradlí a přístřešku? No že jim to ale trvalo :) Akorát se divím, že při té módě budování terminálů něco neudělali i na Kotvě :D ..tady než člověk dojde při přestupu z busu na tramvaj (či opačně), tak mu to má tendenci ujet když jsou odjezdy moc natěsno. Otázkou je, zda by ty zastávky šli nějak rozumně posunout blíž k sobě pro lepší přestupy.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Nimrod 02.11.2016  ●  09:37

    marie: to určitě ne, když teprve před měsícem bylo zahájeno územní řízení…vidím to tak nejdříve za 2 roky..

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Radek 07.06.2018  ●  14:28

    Ke komentari Aldik,, podobne jsem tak navrhoval dpo umob jih o premisteni zastavky ob centrum 48ky u podchodu na kazde strane tim by neproudil dav lidi pres prechody do avionu a kaufu..

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.