Prezentuj se na msstavby.cz!

Během pár let jsme se z blogu vypracovali na dominantní stránku o architektuře, nových stavbách a projektech v MS kraji s průměrně 3000 zobrazených stránek denně. Nyní jsme na rozhraní, jak se web bude vyvíjet dál. V redakci nemáme rádi nudu a snažíme se vymýšlet stále něco nového. Přišli jsme s nápadem prezentace projektů čtenářů na našem webu.

O co by šlo ?  Nabízíme zdarma studentům, architektům či dokonce celým studiím / ateliérům prezentaci jejich projektů na webu. Pro zasalání projektu / studie stačí použít „kontaktní formulář“, nebo se přes kontaktní formulář dále domluvit e-mailem ( probrání detailů, uveřejnění autora apod. ) . Jediné co, by projekt / studie měla dodržet, je umístění v MS kraji.

 

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. lip :

  Super napad, doufám, že to podpoří rozvoj architektury, dobrých stavebních projektů a celkovém povědomí lidí v MS kraji, že se dá stavět i s přínosem!!! Jen doufám ať se to nezvrhne v moc velkou komerci?!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Martin [msstavby.cz] :

  lip: Kdepak komerce. Děláme to z vlastní vůle a vše zdarma. Nic nám z toho „nekápne“ :).

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.