Přestupní terminál Hulváky

Včera byla dokončena pokládka asfaltového povrchu, jsou osazeny lavičky, koše i přístřešky, ale na to že už v neděli má vše fungovat je ještě hodně co dokončovat.

Související články


Komentáře

 1. Luděk :

  Překvapuje mne, že tady na Hulvákách je možné přístřešek zastávky a lavičky nějak „architektonicky“ ztvárnit (viz poslední a předposlední foto), ale v případě Karoliny, zastávky v centru města, postaví takové modré hnusy.

  Thumb up 10 Thumb down 3
 2. nimrod :

  Luděk: Modrá je dobrá!

  Thumb up 1 Thumb down 3
 3. Oraz :

  Zajímalo by mě, jestli se bude něco dělat s tím zarostlým hnusem na zastávce u hlavní cesty. Protože to kazí dojem z celého terminálu neskutečným způsobem …

  Thumb up 5 Thumb down 0
 4. thvari :

  Luděk: máte pravdu, mobiliář je to moc pěkný

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. Lukáš orság :

  Oni museli dokončit asfalt,trolejové vedení lavičky a přístřešek zbytek se bude dodělavát tak že ještě tak 1-2 tydny se budou dodělavat detaily ale cca do 19.7.2015 by to mělo všechno být hotové !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Pavel :

  Oraz: zarostlým hnusem myslíte ty jediné 3 stromy které na celé ploše terminálu jsou (nepočítám ty v lesoparku)? A to byste je chtěl posekat?

  Thumb up 0 Thumb down 2
 7. Oraz :

  Pavel: Ne ne, ty se mi zrovna líbí :) Myslím spíše to neupravené okolí oné betonové zastávky u hlavní silnice. Křaky, přerostlá tráva a nepořádek…

  Thumb up 2 Thumb down 0
 8. Pavel :

  Oraz: Oraz: Ty tři stromy zůstanou a křoví jen část – objekt IO 16 https://verejnezakazky.ostrava.cz/detail/3806 ZD příloha 1-125-2013 část 1/Projektová dokumentace/ IO 16 PDF

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.